«Зелене місто» оголосило тендер на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові

09:18 9 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

8 червня на сайті Європейського банку реконструкції та розвитку було розміщено оголошення про початок тендерних процедур щодо будівництва комплексу з переробки твердих побутових відходів у Львові (https://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/p-pn-18 0608b.html).

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Наразі розпочато процедуру прекваліфікації для компаній, які бажають взяти участь в тендері та відповідають таким кваліфікаційним вимогам – аплікант має середній річний оборот за останні три роки не менше 38 мільйонів євро, аплікант має щонайменше два успішно реалізовані контракти, які за своєю природою і комплексністю відповідають предмету цього тендеру (такі контракти мають бути реалізовані за останні сім років та на суму не менше 11 мільйонів євро кожний), підтверджений досвід у проектуванні, постачанні обладнання та будівництві аналогічних комплексів за останні 10 років, підтверджений факт успішної експлуатації аналогічного комплексу, побудованого аплікантом, як генеральним підрядником як мінімум упродовж двох років після завершення гарантійного періоду, підтвердження наявності необхідного інженерного персоналу та технологічного обладнання».

«Датою завершення прийомки документів аплікантів визначено 9 липня 2018 року. В серпні має завершитися процедура прекваліфікації та розпочатися основна частина тендеру. Очікується, що переможця тендеру на будівництво заводу буде визначено в жовтні цього року», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:05 18 червня 2021 р.

Нафтопровід Броди – Держкордон перенесли

З метою недопущення масштабної техногенно-екологічної катастрофи та виведення з ладу Стрийського водозабору в області реалізували проєкт винесення нафтопроводів «Броди – Держкордон» І-ої та ІІ-ої черг в обхід с. Розгірче на ділянці км 157 – км 165.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу