Заробітчан з України в Польщі стане менше на 20%, – ЗМІ

20:09 20 грудня 2019 р.

У 2020 році, вперше від початку імміграційного буму, до Польщі приїде і законно влаштується на роботу менше громадян України, ніж попереднього року, – повідомило у середу видання «Dziennik Gazeta Prawna»

Про це інформує Польське радіо.

Свої прогнози експерти Польсько-української господарчої палати та агентства з працевлаштування Foreign Personnel Service склали на основі вивчення опитування, проведеного українським порталом OLX Робота. З нього випливає, що 20 відсотків українців, котрі дотепер виїжджали на заробітки за кордон, не мають наміру далі це робити. Цю тенденцію посилюють також оптимістичні офіційні дані в українській економіці: нині вона зростає у понад 4-відсотковому темпі, з понад 10-відсотковим збільшенням зарплат та багатьма інвестиціями у більших містах, - пише газета.

Як зауважує «DGP», сповільнення збільшення міграції з України – це погана звістка для польських роботодавців, особливо у будівництві, промисловості, логістиці та торгівлі. Саме на ці галузі припадає аж 64 відсотки вакансій, які пропонують підприємці у Польщі.

Експерт, якого цитує видання, підкреслює при цьому, що важливішим від того, скільки українців приїде до Польщі, є те, як довго вони залишатимуться на ринку. Він каже, що за даними Міністерства сім’ї, праці та соціальної політики, збільшується число постійних дозволів на роботу. Це означає, що імміграція перетворюється з короткострокової на довгострокову.

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу