Залізничники повернули потяг «Львів-Сянки» пасажирам

15:30 5 липня 2018 р.


Фото: railway.lviv.ua

«Львівська залізниця» запускає в експлуатацію на маршруті Львів-Сянки-Львів модернізований електропоїзд ЕР2Т-7250.

Про це повідомили в четвер у прес-центрі «Укрзалізниці», де також розповіли: «Сьогодні, 5 липня 2018 року, капітально відремонтований електропоїзд ЕР2Т-7250 вирушить у рейс за маршрутом Львів-Сянки-Львів. Залізничники проаналізували заселеність поїздів, які курсують у цьому сполученні, й визначили рейси,котрі користуються найбільшою популярністю. Тож відремонтований рухомий склад обслуговуватиме маршрут приміського поїзда №6025/6018 Львів-Сянки-Львів.

«Поряд із тим, у цьому сполученні сьогодні буде відновлено курсування поїзда № 6023/6024. Поїзд №6025/6018 курсуватиме щодня, зі станції Львів він вирушатиме о 17:40 і прибуватиме на станцію Сянки о 22:40. Зворотно зі станції Сянки поїзд вирушатиме о 04:48 і прибуватиме на станцію Львів о 9:30», – поінформували також в «Укрзалізниці».

«Цей електропоїзд нещодавно повернувся на Львівську залізницю після капітального ремонту на «Київському електровагоноремонтому заводі». Під час ремонтних робіт рухомий склад пройшов комплекс модернізації, спрямований на покращення умов перевезень пасажирів та продовження та підвищення надійності експлуатації електропоїздів», – розповіли також в «Укрзалізниці».

«Зокрема, для зручності пасажирів замість дерев’яних встановлено блоки сидінь із покращеними ергономічними властивостями, вагони обладнано сучасним економним світлодіодним освітленням, для гарантування безпеки руху у відновлених електропоїздах підвищено надійність ходової частини, замінено застаріле електричне обладнання на сучасне, встановлено нове світлосигнальне обладнання», – повідомили також в «Укрзалізниці».

Більше подробиць – на її сайті.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу