Залізничникам повернуть 5-денний режим роботи і підвищать зарплату у червні

21:05 25 березня 2021 р.

Фото до новини

Вже у травні добові витрати на відрядження у межах України збільшать для залізничників на 25%.

АТ «Укрзалізниця» розпочинає повернення всіх свої працівників на повний 5-денний режим роботи, починаючи з квітня поточного року.  Таке рішення було досягнуто в результаті перемовин керівництва Укрзалізниці та Профспілки залізничників і транспортних будівельників України. Про це повідомив Урядовий портал, пише Dailylviv.

«Реформа Укрзалізниці була і залишається нашим пріоритетом на цей рік. І вона обов’язково відбудеться. Керівництвом УЗ вже забезпечено стабілізацію роботи компанії у зв’язку з пандемією. За спільною домовленістю з профспілками, від квітня поточного року Укрзалізниця починає виведення всіх своїх працівників на повний 5-денний робочий тиждень», - зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Укрзалізниця — відповідальний роботодавець, який піклується про залізничників. Ми довели це рік тому, коли у простої через карантин вимушено перебувало близько 40% усіх працівників компанії, яким Укрзалізниця продовжувала виплачувати заробітну плату. Ми доводимо це зараз, спрямовуючи зусилля на відновлення ефективної роботи компанії та забезпечення співпраці з профспілками», - сказав в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Окрім повернення до 5-денного робочого тижня, компанія також:

- збільшує розмір добових витрат на відрядження у межах України для залізничників на 25% у наступному місяці;

- відновлює всі соціальні виплати, які передбачені Галузевою угодою та колективним договором та які в січні 2021 року були відтерміновані в часі у зв’язку з коронакризою. Вони здійснюватимуться в декілька етапів та будуть повністю виплачені до кінця червня 2021 року.

- ініціює підвищення заробітної плати залізничників на 8% з 1 червня 2021 року в ситуації фінансової стабілізації.

У Самбірському районі відремонтують поетапно шість доріг

На Львівщині модернізують 3 пункти пропуску, потім збудують 5 нових

Ціна на газ для населення у квітні. Нафтогаз назвав свою

Загроза національній безпеці: аеропорт у Львові не хочуть віддавати в приватні руки

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів