Залізничні квитки подорожчали на 6%

17:25 1 червня 2018 р.


Фото: vgolos.com.ua

1 жовтня залізничні квитки подорожчають ще на 12%.

1 червня залізничні квитки подорожчали в Україні на 6% у зв'язку з настанням літнього сезону. Про це повідомили в п’ятницю в «Центрі транспортних стратегій» (ЦТС).

У ЦТС також розповіли: «Ця зміна не є нововведенням, протягом року компанія регулярно підвищує або знижує ціну проїзду відповідно до різних календарних періодів. Коефіцієнт 1,07 до базової ставки тарифу, який вступив в силу з червня, буде діяти до кінця серпня, після чого у вересні буде застосовуватися коефіцієнт 1,02 – тобто відбудеться зниження на п'ять процентних пунктів. Наприкінці травня діяв коефіцієнт 1,01, тобто на 1% вище базової ставки проїзду, тому 1,07 – це підвищення на 6% в порівнянні з попереднім періодом».

«Укрзалізниця» проіндексувала тарифи на пасажирські перевезення в два етапи. Перший етап підвищення цін на квитки на 12% розпочався 30 травня, другий етап – також на 12% – з 1 жовтня 2018 року», – поінформували в ЦТС.

dailylviv.com

До теми

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу