Забудовник гарантував профінансувати будівництво школи у районі вулиці Щурата у Львові (відео)

11:28 1 грудня 2020 р.

У межах гарантійних внесків.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Сьогодні, 1 грудня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради розглядалось питання «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво обслуговуючим кооперативом «Житлово-будівельний кооператив «Північна околиця» комплексу багатоквартирних житлових будинків з вбудованими комерційними приміщеннями, трансформаторною підстанцією та підземним паркінгом на вул. В. Щурата у м. Львові».  

Забудовник гарантував профінансувати будівництво школи у районі вул. Щурата у межах гарантійних внесків.

«Всі ви знаєте, що з наступного року скасовується інвестиційний внесок як такий. Насправді це буде великою проблемою для міської ради та виконавчих органів, тому що великої частини бюджету розвитку, фактично, держава нас позбавить. Це якраз той випадок, який, на мою думку, треба брати за приклад для інших. Ми вимагати не можемо, але можемо клопотати, аби забудовники брали на себе добровільно зобов’язання, які були раніше, та просити, все-таки, їх виконувати.

Щодо цієї конкретної території, нам треба розуміти, що міська рада її визначила як таку, де має здійснюватися житлове будівництво, і ми не можемо ставити це під сумнів. Взагалі в тому мікрорайоні є така ситуація, що, незалежно від того чи буде той проєкт реалізований чи ні, школу нам потрібно будувати. Цей проєкт дає можливість долучення фінансування від приватного інвестора.

Також хотів би сказати, що це питання розглядалось на містобудівній раді та отримало позитивний висновок. Треба розуміти, що те, що нам показують сьогодні, не догма, адже у рішенні виконкому прописана необхідність проведення окремого архітектурного конкурсу. Власне, кінцева конфігурація буде визначена за його підсумками", — зазначив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Втім, рішення не набрало сьогодні достатньої кількості голосів на підтримку, тому буде розглянуте повторно наступного засідання.

«Фактично, у нас від першого числа наступного року скасовують гарантійні внески. Натомість забудовник гарантує, що в межах гарантійних внесків буде профінансовано будівництво школи», — акцентував головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

У Львові ручний виконком мера узаконює гетто на Щурата, - депутат

До теми

20:46 19 січня 2021 р.

Повний аудит тарифів: перевірятимуть від газу до евакуації авто

Володимир Зеленський доручив заступнику керівника Офісу Президента Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, зробити повний аудит тарифів у Києві та в усіх областях України.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу