У Львові ручний виконком мера узаконює гетто на Щурата, - депутат

21:44 26 листопада 2020 р.

На першому засіданні виконавчого комітету Львівської міськради після переобрання міського голови Андрія Садового пропонується затвердити ЖБК «Північна околиця» просто фантастичну граничну висоту будинків – 55 м та максимальний відсоток забудови – 40%.

Про це повідомив у Фейсбуці депутат ЛМР Сергій Івах ("Європейська солідарність"), пише DailyLviv:

"Лиш 25 листопада міський голова офіційно отримав підтвердження про те, що він новообраний мер, і одразу взявся за старе – на 27 листопада запланували чергову серію дерибану. «Новообраний» міський голова планує продовжити свою улюблену справу - видавати незаконні містобудівні через «ручний» виконком https://city-adm.lviv.ua/lmr/doc-plenary-executive-committee.

25 листопада 2020 р. А. Садовий в інтерв’ю головному редакторові LB.ua, заявляє, що у Львові немає нових незаконних забудов, а всі існуючі з’явилися у період, коли головою обласної адміністрації був Олег Синютка (хоча погодження забудов в межах міста Львова не було компетенцією голови облдержадміністрації). 

При цьому, вже 27 листопада на засіданні виконавчого комітету ЛМР буде винесено проєкт рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво обслуговуючим кооперативом «Житловобудівельний кооператив «Північна околиця» комплексу багатоквартирних житлових будинків з вбудованими комерційними приміщеннями, трансформаторною підстанцією та підземним паркінгом на вул. В. Щурата у м. Львові».

Нагадаю, що йдеться про абсолютно вільну від забудови земельну ділянку площею 2,6836 га на вул. В.Щурата, яку за активного сприяння А. Садового в 2019 році було надано житлово-будівельному кооперативу «Північна околиця» для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків. Це той самий кооператив, де відсутній список членів, затверджений виконкомом ЛМР, а в статуті не визначено кількості квартир у житлових будинках, які заплановано до будівництва. 

І тепер, на першому засіданні виконавчого комітету після переобрання міського голови, пропонується затвердити ЖБК «Північна околиця» просто фантастичну граничну висоту будинків – 55,0 м та максимальний відсоток забудови – 40%. Це відбувається із абсолютним нехтуванням діючої в Львові містобудівної документації – згідно з Планом зонування території Шевченківського району, ділянка належить до зони багатоповерхової житлової забудови Ж-3, яка передбачена для багатоквартирних житлових будинків поверховістю 5-10 поверхів із висотністю не вище 35 м в стінах і відсотком забудови 27%. 

Автором такої архітектурної концепції ЖБК виступає ТзОВ «АБМК Інжиніринг», відоме львів’янам, як розробник проєкту готелю (замість паркінгу) на вулиці Вороного – ще однієї масштабної, але поки не реалізованої афери «любих друзів» та партнерів міського голови.

Звертаюся до активістів, громадських діячів, депутатів міської та обласної рад. Настав час об’єднатися не на словах, а на ділі, і не допустити продовження містобудівного свавілля. Досить вседозволеності для «своїх»!

У Львові збудували місто в місті без шкіл і дитсадків (відео)

Мер Львова готовий до урочистої сесії і присяги. Опоненти у ЛМР помирилися (документ)

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

dailylviv.com

До теми

20:46 19 січня 2021 р.

Повний аудит тарифів: перевірятимуть від газу до евакуації авто

Володимир Зеленський доручив заступнику керівника Офісу Президента Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, зробити повний аудит тарифів у Києві та в усіх областях України.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу