З жовтня українці знатимуть, кому належать газ та вугілля в країні і як використовують гроші з держбюджету

17:31 19 травня 2015 р.

На сьогодні в Україні на обліку в державної геологічної інформаційної служби перебуває 20 тисяч родовищ зі 117-ма видами корисних копалин. А в промисловій розробці є лише 3 тисячі родовищ.

Про це сьогодні, 19 травня, у Львівському прес-клубі під час прес-конференції на тему «Регіональний вимір прозорої і підзвітної політики уряду у видобувній галузі. Що означає ЕІТІ для України та її регіонів?» повідомив керівник асоціації «Енерготранспарентність» Владислав Дейнеко.
- На сьогодні усі компанії видобувної галузі України в 2014 році сплатили понад 20 млрд. гривень. Але ми не можемо отримати інформацію як ефективноїх використовують, - каже він.

За його словами, у 2013 році Україна набула статусу кандидата в міжнародну організацію «Ініціатива прозорості у видобувній галузі». Це – незалежний міжнародний стандарт, який передбачає регулярну публікацію платежів в державний бюджет за використання природних ресурсів.

У жовтні 2015 році Україна має подати свій перший звіт. В країнах, де це роблять регулярно, люди знають, скільки компанії видобувають ресурсів, скільки сплачують за це уряду і отримують інформацію – як уряд використовує ці кошти. Також в цьому звіті буде показано, хто є реальними власниками видобувних компаній, тобто хто отримує реальний прибуток від природніх ресурсів.

Голова наглядової ради компанії  «Горизонт» Зиновій Козицький повідомив, що їхня компанія отримала право на газовидобування на найближчих 20 років.
- Не всі свердловини, що ми буримо, дають газ. Ось ми пробурили чотири свердловини, а з них одна – суха. А дебіт у нас – 10-15 тисяч. Це не те, що на сході України – до мільйона можуть давати в добу. У нас немає великих запасів, - каже він.


dailylviv.com

До теми

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

16:15 20 жовтня 2021 р.

ІТ-індустрія Львова: порахували кількість спеціалістів

За 6 років ІТ-індустрія Львова виросла на близько 80% за кількістю фахівців. Наразі у регіоні живе і працює 26,5 тисяч технічних спеціалістів, а кількість ІТ-компаній у місті виросла на 156% з 2015 року. У сфері ІТ регіон розвивається чи не найшвидше в Україні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу