З 1 березня підвищать тарифи на електроенергію для побутових споживачів, – Львівобленерго

12:40 28 лютого 2017 р.

Фото до новини

З 1 березня буде остання хвиля підвищення тарифів на електроенергію для побутових споживачів.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 28 лютого, під час прес-конференції на тему:

«Новий онлайн-сервіс ПАТ «Львівобленерго» — «Персональний кабінет», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив директор з електропостачання ПАТ «Львівобленерго» Костянтин Ющак.

- Якщо споживач використав до ста кіловатів в місяць, то це обліковують по 90 копійок за кіловат з ПДВ. А все що більше ста кіловатів – 1.68 грн з ПДВ за кіловат, - каже він.

Нагадаємо, що дотепер споживачі, які спалили до 100 кВт /год, сплачували  71,4 копійок за кВт /год, понад 100 кВт /год, але менше, ніж 600 кВт /год – 129 копійок за кВт /год, та понад 600 кВт /год – 163,8 копійок за кВт /год. 
За словами Костянтина Ющака, таке рішення прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

- Економія можлива, якщо споживачі мають двотарифний лічильник. Він дозволяє з 11 вечора до 7 ранку здійснювати економію до 50 відсотків від вартості нарахованої електроенергії, - пояснює Костянтин Ющак.Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини