Ясла у Городку, музей Тустань, школа в Либохорі: на ці та інші об'єкти додали 40,5 млн грн

12:48 16 листопада 2021 р.

Сьогодні, рішенням сесії внесли зміни до Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2021 рік. Програма є складовою Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2021 – 2023 роки.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

«Внесення змін обумовлене ризиками у реалізації окремих проєктів Програми у поточному році. Відтак, ті проєкти, які у листопаді перебувають на етапі виготовлення проектно-кошторисної документації чи по яких не оголошено тендерні процедури – є потенційно проблемними. Обласні кошти, передбачені на їх реалізацію, не зможуть бути використані. Відтак, задля забезпечення ефективного використання бюджетних коштів прийняли рішення виключити з Програми 4 проєкти, а ще по 10-ти зменшити обсяг фінансування з обласного бюджету», - розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Вивільнений фінансовий ресурс скерували на дофінансування інших об’єктів Програми, які реалізуються згідно з запланованими планами-графіками.

Це зокрема:

- капітальний ремонт фасаду з впровадженням енергозберігаючих технологій Городоцького ЗДО №2 (ясла-садок) «Калинонька» (пусковий у 2021 році);
- реконструкція будівлі Підберізцівського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів з добудовою приміщень для закладу дошкільної освіти на 40 місць по вул.Шевченка в с.Підберізці (I черга пусковий у 2021 році);
- «Реконструкція нежитлового приміщення з розширенням за рахунок добудови та надбудови другого поверху під дошкільний навчальний заклад на 40 місць у с.Воля-Висоцька (пусковий у 2021 році);
- реконструкція зовнішнього електропостачання музейно-адміністративного комплексу комунального закладу Львівської обласної ради «Адміністрація державного історико-культурного заповідника «Тустань» на вул. Шевченка у с.Урич Сколівського району (I черга пусковий у 2021 році);
- будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с.Либохора (збільшення % будівельної готовності);
- реконструкція частини приміщень другого поверху терапевтичного корпусу під влаштування операційного блоку КНП «Бродівська центральна міська лікарня» по вулиці Л. Українки, 21 у м.Броди (збільшення % будівельної готовності);
- реконструкція адмінбудинку в селі Воля-Баранецька Самбірського району Львівської області під філію «Заклад дошкільної освіти села Воля Баранецька» закладу дошкільної освіти імені Івана Попіля села Воютичі Самбірського району (збільшення % будівельної готовності).

Окрім того, частину коштів затвердили для виготовлення проектно-кошторисних документацій на проведення у 2022 році загально-будівельних робіт з влаштування Урбан-парку на вул.Вахнянина,29, приміщень КЗ ЛОР «Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти», спортивної інфраструктури КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту», протиаварійних робіт КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» та КЗ ЛОР «Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека» тощо.  

З врахуванням цих змін заплановане збільшення Програми на 40,5 млн грн за рахунок перевиконання обласного бюджету.

 Довідково:

У межах Програми станом на сьогодні реалізовується 132 об’єкти на загальну суму 238,8 млн грн, з яких профінансовано 129,3 млн грн, касові видатки складають 107,3 млн грн. Виконання програми 47,3% до передбаченого фінансування (за аналогічний період 2020 року цей показник складав 41,6%). В межах  Програми уже завершили 33 об’єктів.

Бюджет Львівщини кинув кістку трьом зі семи районів: Яворівському, Дрогобицькому і Золочівському

13,4 млн грн: як цього тижня ЛОДА розподілила кошти капітального будівництва

П'ятірка об'єктів Львівщини, на які витратили найбільше бюджетних коштів - не рахуючи доріг

Перелік доріг на Львівщині, які ремонтуватимуть за кошти обласного бюджету, затвердять окремо

ЛОДА задоволена завтрашнім перерозподілом бюджетних коштів: суми ще не оприлюднені

 

dailylviv.com

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу