Японська компанія «Fujikura» планує збудувати завод на Львівщині

22:44 3 березня 2015 р.

Завод компанії «Fujikura»  в Румунії

Завод компанії «Fujikura» в Румунії
Фото: stiridecluj.ro

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, представники компанії «Fujikura», що спеціалізується на виробництві автомобільної електропроводки, озвучили наміри стосовно розширення виробництва та будівництва заводу на території області.

«Японська компанія «Fujikura» планує в області реалізувати інвестиційний проект. Про це йшлось під час робочої зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з представниками компанії «Fujikura», що спеціалізується на виробництві автомобільної електропроводки», – повідомили у вівторок у прес-службі облдержадміністрації, конкретизуючи при цьому:

«Сторони обговорили інвестиційні можливості Львівського регіону. Зокрема, японські інвестори озвучили наміри стосовно розширення виробництва та будівництва заводу на території області.

Під час розмови керівник ОДА запевнив іноземних гостей, що Львівщина є безпечним місцем для організації та здійснення приватних і ділових візитів, а також інвестування коштів в економічно-привабливі проекти. За його словами, вітчизняні та іноземні підприємства регіону працюють у звичному режимі.

Олег Синютка також висловив готовність надати всебічну підтримку у реалізації інвестиційного проекту. Зокрема, він наголосив, що область готова сприяти інвестору у пошуку кваліфікованих робітничих кадрів.

Довідка:

Компанія «Fujikura» («Фуджікура») занована в Японії в 1885 році. На сьогодні вона налічує майже 44 тисячі працівників по всьому світу.

Зокрема, представництва компанії є в США, Великобританії, Сінгапурі, Малайзії, Таїланді, Китаї, В'єтнамі, Індія і Росії. Серед основних напрямків діяльності: виробництво автомобільної електропроводки, оптоволоконні системи передачі даних, електросистеми, оптичне волокно і кабель, обладнання для монтажу волоконно-оптичного кабелю, електрокомпоненти, енергетика».

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу