Ягоди, гриби, мед, олію, воду і ще сотні видів продукції експортує Львівщина в ЄС

14:00 4 січня 2022 р.

Фото до новини

До країн Європейського Союзу мають право експорту 380 українських підприємства. Серед них 162 підприємства, які виробляють продукцію для споживання людиною, та 218 – підприємств-виробників нехарчової продукції.

Про це інформує Держпродспоживслужба, пише Dailylviv.com

Для контролю якості української продукції упродовж року Держпродспоживслужба зробила два аудити:

    аудит оцінки офіційного контролю за виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів;

    аудит системи державного контролю за мікробіологічним забрудненням продуктів нетваринного походження.

"Також було проведено аудит підприємств, що постачають м’ясну продукцію до Китайської Народної Республіки щодо запобігання та контролю за розповсюдженням коронавірусної інфекції та інспекційний візит делегації Міністерства безпечності продовольства та ліків Республіки Корея щодо оцінки державної системи контролю виробництва м’яса птиці та продуктів з нього на предмет можливості надання Україні права експорту",- йдеться в повідомленні.

Як інформували раніше, у 2021 році МЗС і Держпродспоживслужба відкрили або відновили доступ на іноземні ринки для 81 групи українських товарів у 21 країні світу.

Триває робота з відкриття ринків (ЄС, США, КНР, Південна Корея, Малайзія, Канада, Мексика, Аргентина, Індонезія, Індія, Австралія, Таїланд, Марокко, Чилі, Сінгапур, Ефіопія, Ангола, Танзанія, Алжир, Гонконг, Бразилія та ін.): всього наразі у стані відкриття 156 товарних позицій.

Нагадаємо, що Служба експортера департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації презентувала оновлене видання каталогу «Експортний потенціал Львівщини».

На сторінках двомовного каталогу розміщена інформація про понад 250 підприємств Львівщини з різних галузей промисловості, а саме: будівельна, машинобудування, металообробка, легка промисловість, харчова, поліграфічна, хімічна, деревообробна та меблева промисловість. Кожна сторінка презентує окреме підприємство. Є ілюстрація виробництва, або ж продукції, контактні дані тощо.

«Мета видання – розширення можливостей співпраці для бізнесу у інформаційному діапазоні для налагодження нових міжнародних контактів та ринків збуту. Каталог «Експортний потенціал Львівщини» поширюється через дипломатичні представництва та інституції іноземних держав, а також презентується на міжнародних економічних форумах, ярмарках та виставках, що покращує можливість доступу підприємств Львівщини на зовнішні ринки», - зазначив керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Ознайомитись з каталогом можна за посиланням. 

Держпродспоживслужба у Львівській області складає протоколи, але не називає порушників

Держпродспоживслужба у Львівській області отримала сотню скарг

З 1 січня 2021 року харчовий кордон України контролюють чотири міжрегіональні територіальні органи: один - у Львові

Держпродспоживслужба Львівської області не повідомляє про штрафи за порушення протиепідемічних заходів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини