Виробник паперових рушників, туалетного паперу, серветок збудує новий цех з виготовлення целюлози

15:01 31 березня 2021 р.

Фото до новини

Кохавинська паперова фабрика, що у селі Гніздичів Жидачівського району, розширює свою діяльність і хоче запустити екологічне виробництво з целюлозної сировини. Для цього будують нові цехи та складські приміщення.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

“Загальна сума інвестицій у будівництво – 28 млн євро, це кредитні кошти. З них обладнання паперового цеху коштуватиме 13,8 млн євро, обладнання з переробки паперу у санітарно-гігієнічні вироби – 4,5 млн євро. Інша сума – затрати для будівництва. У новому цеху будемо виробляти папір та інші вироби із целюлози. Потужність нової фабрики становитиме 25 тисяч тонн продукції у рік. До кінця року хочемо завершити загальні будівельні роботи, контракти для поставки обладнання заключили ,і ми очікуємо його у грудні-січні. Враховуючи монтаж та інші роботи, плануємо у червні наступного року фабрику запустити у роботу”, – зазначив керівник фабрики Михайло Титикало.

Кохавинська паперова фабрика – виробник паперових рушників, туалетного паперу, серветок, який забезпечує потреби не лише українців, але й експортує свою продукцію закордон – у Чехію, Румунію, Білорусь, Угорщину. Сьогодні із роботою підприємства та будівництвом нових потужностей ознайомився перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

“Це підприємство є на інвестиційному супроводі у департаменті економічної політики Львівської облдержадміністрації, зокрема ми сприяємо інвесторам в отриманні дозвільних документів для введення нових об’єктів в експлуатацію. Підприємство є сумлінним платником податків, за минулий рік до бюджетів різних рівнів воно сплатило майже 65 мільйонів гривень. Розвиток таких підприємств дуже важливий, бо це нові робочі місця, якісна продукція як для внутрішнього, так і для зовнішнього ринку, а також залучення інвестицій в регіон”, – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Зазначимо, на Кохавинській фабриці працює 330 людей. Середня заробітна плата – 14 тисяч гривень. Після запуску нових потужностей на підприємстві створять ще 230 нових робочих місць.

На Львівщині чотири прикордонні дороги збудують за польські гроші

Іноземці, які вирощують картоплю на Львівщині, планують збудувати тут завод з виробництва крохмалю

Садовий назвав місце у Львові, де збудують конгресцентр, мерію, будівлю для університету, парковку тощо

Визначено генпідрядника, який будуватиме сміттєпереробний завод у Львові, - ЛМР

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів