Виконком Львівської міськради запропонує депутатам придбати автобуси

16:00 13 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР запевнили: «На розгляд сесії міської ради винесуть ухвалу про спрямування 76 мільйонів гривень на придбання великогабаритних автобусів».

Про це повідомили сьогодні, 13 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які передбачені з бюджету розвитку міського бюджету Львова». Прийняте рішення буде розглянуто 19 квітня на сесії Львівської міської ради».

Директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич доповіла на засіданні виконкому: «Згідно проекту рішення «Про схвалення змін до переліку об’єктів, видатки на які фінансуються з бюджету розвитку міського бюджету», пропонується винести на розгляд сесії міської ради питання щодо спрямування 76 мільйонів гривень ЛК «АТП-1» на придбання 12-тиметрових автобусів».

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу