У Львівській міськраді затвердили індивідуальний технологічний норматив використання питної води

19:20 1 серпня 2016 р.


Фото: 3.bp.blogspot.com

Усі підприємства і організації житлово-комунального господарства України повинні розробляти та затверджувати ІТНВПВ терміном на п’ять років.

«Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про затвердження індивідуального технологічного нормативу використання питної води (ІТНВПВ) для ЛМКП «Львівводоканал» на рівні 35,5%», – повідомили сьогодні, 1 серпня, в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Поточний ІТНВПВ у водопровідному господарстві – це максимально допустимий обсяг технологічних витрат води при підйомі, очищенні та транспортуванні 1000 кубометрів води на спорудах і мережами, які знаходяться на балансі або обслуговуються підприємством, втрат води при її транспортуванні і реалізації абонентам через дану систему питного водопостачання, витрат питної води на власні потреби працівників, на утримання території зон санітарної охорони і споруд в належному санітарному стані.

У ЛМКП «Львівводоканал» зазначили: «У затверджений норматив включені технологічні витрати води у водопровідному господарстві, зокрема на промивку свердловин, фільтрів знезалізнення, роботу хіміко-бактеріологічної лабораторії, планову дезінфекцію і промивку мереж та резервуарів, технологічні витрати у каналізаційному господарстві, зокрема на очищення стічних вод, обробку осадів, утримання території очисних споруд у належному санітарному стані. Складовими поточних ІТНВП також є втрати води від витоків при підйомі та очищення води, витоків при аваріях, прихованих витоків з трубопроводів, витоків через нещільності арматури».

Розрахунок ІТНВП виконаний відповідно до «Методики розрахунку технологічних витрат питної води підприємствами, які надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення», яка затверджена Мінрегіонбудом. Усі підприємства і організації житлово-комунального господарства України повинні розробляти та затверджувати ІТНВПВ терміном на п’ять років».

dailylviv.com

До теми

14:04 17 січня 2022 р.

Дорога в с. Миклашів та захист від підтоплення в с. Підберізці коштує 19 млн грн. Хто робитиме

Підберізцівська сільська рада в кінці грудня 2021 року уклала дві угоди на загальну суму 19,1 млн грн з приватною підприємицею Мар’яною Грицько на капітальний ремонт дороги в селі Миклашів та роботи із захисту від підтоплення в селі Підберізці. За підряди підприємиця змагалась зі своїм односельчанином, який подав схожі документи.

Рубрика: Економіка

11:51 17 січня 2022 р.

Заявка на чемпіонат Європи-2025 з баскетболу: у Львові починають будівництво Льодової арени на 10 тис місць

Україна подала заявку на право стати господарем чемпіонату Європи-2025 з чоловічого баскетболу. Зокрема, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, вже цьогоріч у 3-х містах – Києві, Львові та Дніпрі - розпочнуть будівництво сучасних спортивних баскетбольних стадіонів європейського зразка.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу