Виконком ЛМР не розшифрував прийняте третє рішення у сфері містобудування

13:01 10 квітня 2020 р.

Сьогодні, 10 квітня, на засіданні виконавчого комітету прийняли 3 рішення у сфері містобудування. Натомість один проєкт рішення члени виконкому не підтримали.

Виконком ЛМР, зокрема, прийняли рішення:

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію гр. Дякович М. М. житлових та нежитлових приміщень у будинку № 23 (пам'ятка архітектури ХІХ ст., охоронний № 305) на вул. Лесі Українки у м. Львові з пристосуванням під апартаменти.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво комплексу виробничих та складських будівель, котельні, трансформаторної підстанції, очисних споруд, адміністративних приміщень та будівлі їдальні на вул. Данила Апостола у промисловій зоні «Cигнівка» на земельній ділянці, призначеній для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06.03.2020 № 196.

Натомість не підтримали проєкт рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ „Данко-Два“ багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими закладами громадського обслуговування та прибудованим гаражем зі зносом існуючих споруд на вул. І. Миколайчука, 38 у м. Львові».

Таке повідомлення поширила пресслужба ЛМР

У Львові дозволили роботу ринку на вулиці Володимира Великого

Будівельникам у Львові дозволили працювати на свіжому повітрі.

До теми

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу