В'їзд - 8 євро: на кожному прикордонному ПП у Львівській області зводять майданчики для відстою автомобілів

18:06 9 серпня 2022 р.

Фото до новини

Електронна черга на пункті пропуску «Краківець» може запрацювати до кінця року. Крім того, на кожному пункті пропуску на території Львівщини зведуть тимчасові майданчики для відстою автомобілів.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com

Пункт пропуску «Краківець» стане першим на Львівщині, де планують запустити електронну чергу для вантажних автомобілів. Про це сьогодні під час брифінгу у медіацентрі «Україна» повідомив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Він також розповів, що зараз на кожному пункті пропуску на території Львівщини зводять тимчасові майданчики для відстою автомобілів.

«Водій заїжджає на цей майданчик із талоном, де вказаний номер, коли він має виїжджати. Ця електронна черга буде платною, окремо відведені стоянки матимуть санвузол, кімнату відпочинку, речі першої необхідності. Тому це вимагає обслуговування. Зараз напрацьовується законодавство, яке регулюватиме оплату і визначить, чи буде альтернатива», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА.

Юрій Бучко наголосив, вартість за в’їзд на стоянку становитиме орієнтовно 8 євро. Запрацювати електронна черга може до кінця року.

Нагадаємо, на пункті пропуску Краківець – Корчова, у межах проєкту «Відкритий кордон», збільшили кількість смуг для руху вантажівок з 4 до 10 та створили додаткові павільйони для митного та паспортного контролю.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів