Волонтери закликали львів’ян заробляти легально

16:20 27 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У середу, 27 червня, відбулась акція «Не бери заробітну плату в конвертах – подбай про своє майбутнє», спрямована на боротьбу з незадекларованою заробітною платою та нелегальним працевлаштуванням.

Про це повідомили в середу, 27 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Волонтери роздавали мешканцям конверти і таким чином привернули увагу громадськості до проблем нелегальних трудових відносин та тіньової заробітної плати».

Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів зазначив: «Такі акції проводитимемо і надалі, бо розуміємо, що проблема тіньової економіки є складною і має декілька сторін для відображення. Це економічна проблема, це втрати обласного місцевих, державного бюджетів, унаслідок несплати податку на доходи фізичних осіб у місяць втрачаємо приблизно 55 мільйонів гривень».

Роман Филипів зазначив також: «Заробітна плата в конвертах позбавляє робітників соціальних гарантій. Це соціальні втрати, наймані працівники, які недоотримують заробітну плату, вони не можуть пізніше розраховувати на достойний рівень соціального забезпечення, на якісну освіту, охорону здоров’я, які гарантовані законодавством, не говорячи вже  про пенсійне забезпечення.

Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА додав: «У Львівській області близько 65% суб’єктів господарювання виплачують заробітну плату менше чотирьох тисяч гривень, близько 70% найманих робітників отримують заробітну плату нижче середньої. Ми  розуміємо, що це тіньовий сектор і це необхідність виведення найманих працівників і суб’єктів господарювання через різні і економічні, і соціальні показники у легальне біле поле».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу