«Vodafone Україна» забезпечить Львівщину якісним стільниковим зв’язком, – ЛОДА

12:05 21 грудня 2016 р.

Заступник голови Львівської ОДА й генерального директора «Vodafone Україна» у західному регіоні нашої країни – відповідно, Ірина Гримак та Костянтин Воробйов – підписали меморандум про співробітництво щодо покриття Львівської області якісним стільниковим зв’язком третього покоління.

За словами Ірини Гримак, упровадження нових технологій передачі даних, охоплення Львівської області якісним покриттям та якісною мережею стільникового зв’язку, сприяння поширенню європейського досвіду побудови швидкісного 3G зв’язку – це важливі та потрібні інвестиції, які сприятимуть розвитку регіону. Заступник голови ЛОДА наголосила: «Обласна державна адміністрація всіляко сприяє залученню таких інвестицій та створює сприятливі умови  як для успішної реалізації подібних бізнес-проектів, так і для ефективного співробітництва з компаніями-інвесторами».

Своєю чергою, Костянтин Воробйов зауважив: «Львівська область – стратегічно важливий регіон не  лише тому, що знаходиться на прикордонній території  нашої країни,  а й тому, що тут  сконцентрована велика частина малого та середнього бізнесу. Як свідчить практика –  швидкісний мобільний зв'язок  сьогодні став  одним з основних чинників ведення ефективного бізнесу. Тож  забезпечення та розвиток мережі 3G зв’язку  європейської якості на теренах області – це  одне з пріоритетних завдань компанії на 2017 рік».

Про це повідомили сьогодні, 21 грудня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «Львівщина – перша в Україні область, яка підписує з операторами спільні угоди про розвиток і покращення мережі мобільного зв’язку».

dailylviv.com

До теми

16:45 20 січня 2021 р.

У ЛМР назвали два банки, куди на депозити покладуть кошти територіальної громади

Cьогодні, 20 січня, відбулося засідання конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів на рахунках бюджету Львівської міської територіальної громади, на якій розглядали пропозиції державних банків щодо відсотка за вкладом (депозитом) на 2021 рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу