Власники «євроблях» заблокували проїзд центром Києва

11:24 11 липня 2018 р.

  • 0
  • 801


Фото: unian.ua

Керівник організації «АвтоЄвроСила» Олег Ярошевич запевнив, що її акція проводитиметься безстроково.

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією заблокували низку центральних вулиць у Києві й вимагають від уряду скасувати постанову Кабінету міністрів №475, згідно з якою українські поліцейські отримали доступ до митної бази «Інспектор-2006», і внести до порядку денного Верховної Ради законопроекти №8487 і 8488, які знижують акциз на розмитнення машин Про це заявив в коментарі інформаційної агенції УНІАН керівник організації «АвтоЄвроСила» Олег Ярошевич.

«Перша вимога – це скасування постанови Кабінету міністрів від 20 червня №475, яка дала можливість репресувати авто на єврономерах по всій території України й практично паралізувати всю роботу митниць. Друга – ухвалити законодавство для адекватного розмитнення таких транспортних засобів. Адже цей тиждень є останнім перед літніми канікулами Верховної Ради. Тому потрібно внести до порядку денного Ради законопроекти №8487 і 8488, щоб вони вже були зареєстровані. Адже порядок денний дає можливість поставити дату звіту», – пояснив Олег Ярошевич.

Керівник організації «АвтоЄвроСила доповнив: «Якщо ми не внесемо до порядку денного, то не зможемо розглянути його до ухвалення нового бюджету. Оскільки зміни до Податкового та Митного кодексів приймаються за шість місяців до прийняття бюджету».

Відтак, Олег Ярошевич запевнив: «Ми приїхали сюди на безстрокову акцію. Зараз лише невелика частина, яку ми змогли зібрати за одну добу, і багато людей не встигли відпроситися з роботи або доїхати. Акція протесту проводитиметься тільки в урядовому кварталі в Києві. «Ми тиснемо тільки на законодавчу й виконавчу владу. Тобто на Кабмін і Верховну Раду».

Про це повідомили в середу, 11 липня, в інформаційній агенції УНІАН, де також нагадали: «15 червня до парламенту було внесено два законопроекти про реєстрацію в Україні автомобілів на іноземних номерах, розроблені Комітетом з питань податкової та митної політики. Вони передбачають зниження митних податків на реєстрацію автомобілів на єврономерах (зменшення розміру акцизного податку з авто), скасування заборони на митне оформлення машин, які не відповідають стандартам Євро-5».

«Серед іншого в законопроектах йдеться про посилення контролю за переміщенням і присутністю в Україні транспортних засобів на іноземній реєстрації. За словами голови парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної, в разі, якщо Верховна Рада підтримає зміни до законодавства про зниження акцизу на транспорт, то розмитнення автомобіля на єврономерах коштуватиме 2,5-3 тисячі євро», – поінформували також в УНІАН.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:10 17 листопада 2018 р.

Аграріям на Львівщині відшкодують 5,5 млн. гривень

У департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації відбулось засідання конкурсної комісії щодо виконання «Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 387