Велике каналізування Підрясного у 86 разів дорожче, ніж мале - Рясне-Руського

11:16 25 липня 2021 р.

Мешканці двох сіл Львівської ОТГ одночасно зареєстрували дві електронні петиції про каналізування населених пунктів. Їхні тексти суттєво відрізняються лише вартістю проектів.

"Великий проект каналізування села Підрясне. Просимо розглянути проєкт каналізування села Підрясне. Проектно-кошторисна документація на будівництво каналізування села пройшла державну експертизу і зараз є в Залізничній районній адміністрації м. Львова. Вартість загального проекту 130 млн. грн", - така петиція, що зареєстрована 19 липня 2021 року, зібрала 143 з необхідних 500 підписів для її розгляду депутатами Львівської міської ради. 

Про це повідомляє Dailylviv.

Мешканці с. Підрясне просять підтримати проєкт, оскільки за відсутності каналізації, неможливий подальший розвиток села, - написано в петиції.

Підрясне — село в Залізничному районі м. Львова, Львівської міської об'єднаної територіальної громади (ЛМОТГ) Львівського району, Львівської області. Населення становить 701 особу. Орган місцевого самоврядування — Львівська міська рада.

Електронна петиція мешканців села Рясне-Руське має скромнішу назву, але майже аналогічний текст: "Проект каналізування села Рясне-Руське. Мешканці села Рясне-Руське просять розглянути проект каналізування їхнього села. Проектно-кошторисна документація перебуває в Залізничній районній адміністрації м. Львова та пройшла державну експертизу. Загальна вартість проекту 1 498 129 грн".

У Рясне-Руському також вважають, що "за відсутності каналізації неможливий розвиток села та нормальної життєдіяльності людей". Ця петиція зареєстрована 20 липня і зібрала 127 з необхідних 500 підписів.

Село Рясне-Руське, в якому мешкає понад 1700 осіб, належить до складу Львівської міської територіальної громади. 

Чому проект каналізування Підрясного у понад 86 разів дорожчий, ніж Рясне-Руського, в якому вдвічі більше мешканців, мають знати у Залізничній районній адміністрації міста Львова. Тим паче, що автори петицій стверджують про те, що державну експертизу їхні проекти вже успішно пройшли. 

На Львівщині є дві найбагатші громади, а у двадцяти ОТГ немає грошей на зарплату

На дах Ратуші, світлофор і ще 37 об'єктів у Львові дадуть 21 млн грн 

Чотири підприємства заплатили найбільший податок за землю в області

 

dailylviv.com

До теми

12:06 19 вересня 2021 р.

Завтра у Львові розпочинають ремонт вул. Шевченка: від вул. Єрошенка до вул. Яцкова

Завтра, 20 вересня, з 8.00 год. і до кінця цього року на ремонт закривають ще одну ділянку вул. Шевченка – від вул. Єрошенка до вул. Яцкова. Таким чином, ремонтні роботи триватимуть на ділянці від вул. Залізничної до вул. Яцкова.

Рубрика: Економіка

17:34 18 вересня 2021 р.

Архбудконтроль за спорудженням будинків заввишки до 100 м передадуть органам місцевого самоврядування

Таку домовленість Всеукраїнська асоціація громад закріпила у рамках меморандуму з новою Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ), яка замінила ліквідовану ДАБІ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу