В Україні немає жодної недотаційної селищної ради, – нардеп

15:25 22 жовтня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Немає жодної селищної ради в Україні, яка не є дотаційна. Для того, щоб громади самі визначали, скільки відсилати, а скільки залишити, мають бути закріплені податки на відрахування на місцях.

Це є практика ЄС та Польщі зокрема. Таку думку висловив сьогодні на прес-конференції у Львівському прес-клубі нардеп Сергій Соболєв.

За його словами, цьогоріч на вибори йде багато проєвропейських партій, але відрізняються вони концепцією проведення економічних та адміністративних реформ. Він вважає, що не можна просто зменшити адміністративні одиниці для економії державних коштів. Треба спочатку чітко закріпити бюджетні потоки, які ідуть, на місцях. Це - податок на землю, на нерухомість і частина податку на прибуток. А тоді можна вимагати об’єднань громад. «Немає жодної селищної ради в країні, яка не є дотаційна» - зазначає депутат.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

21:20 25 вересня 2020 р.

Міська влада Львова бере в ЄБРР кредити під завищені відсотки, - депутат облради

Таке господарювання, вважає Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної ради, представник Народного Руху України, відлякує від Львова інвесторів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу