В Україні немає жодної недотаційної селищної ради, – нардеп

15:25 22 жовтня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Немає жодної селищної ради в Україні, яка не є дотаційна. Для того, щоб громади самі визначали, скільки відсилати, а скільки залишити, мають бути закріплені податки на відрахування на місцях.

Це є практика ЄС та Польщі зокрема. Таку думку висловив сьогодні на прес-конференції у Львівському прес-клубі нардеп Сергій Соболєв.

За його словами, цьогоріч на вибори йде багато проєвропейських партій, але відрізняються вони концепцією проведення економічних та адміністративних реформ. Він вважає, що не можна просто зменшити адміністративні одиниці для економії державних коштів. Треба спочатку чітко закріпити бюджетні потоки, які ідуть, на місцях. Це - податок на землю, на нерухомість і частина податку на прибуток. А тоді можна вимагати об’єднань громад. «Немає жодної селищної ради в країні, яка не є дотаційна» - зазначає депутат.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

16:55 22 квітня 2021 р.

За державний кошт проведуть інтернет до трьох тисяч сіл

Цьогоріч у Держбюджеті України передбачено 500 мільйонів гривень на під’єднання до оптичного інтернету сільських громад. Насамперед йдеться про інтернетизацію соціально важливих закладів - шкіл, лікарень, ЦНАПів, бібліотек та будинків культури.

Рубрика: Економіка

14:45 22 квітня 2021 р.

Три тваринницькі підприємства на Львівщини офіційно вирощуватимуть племінних корів і свиней

20 квітня департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено виїзне засідання регіональної експертної комісії з розгляду матеріалів на присвоєння відповідного статусу суб’єкта з племінної справи у тваринництві.

Рубрика: Економіка

12:56 22 квітня 2021 р.

Червоноград, Львів, Славське: назвали найбагатші і найбідніші громади Львівщини

Для кращого розуміння фінансового становища громад, можливостей ефективного функціонування та перспектив їх розвитку департамент фінансів Львівської ОДА оцінив та сформував рейтинг громад за окремими фінансовими показниками за підсумками першого кварталу роботи.

Рубрика: Економіка

12:38 22 квітня 2021 р.

В одному з районів Львова помиють пам'ятники на 800 тис грн

Галицька районна адміністрація заплатить приватній підприємиці Оксані Луць 799 тис. грн за послуги з очищення та поточного ремонту міських пам’ятників. Йдеться про 17 об’єктів в центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу