Усі вільні виробничі площі Львова зібрали в одному каталозі

23:36 27 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, для потенційних інвесторів підготували видання з описом об’єктів, які є потенційно привабливими для капіталовкладень.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 27 листопада, «Щоденному Львову», що всі вільні виробничі площі нашого міста відтепер зібрані в одному каталозі. У повідомленні також конкретизують:

«Для потенційних інвесторів до Львова розробили каталог виробничих площ: у рамках проекту «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ), Інститут міста та управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР підготували видання з описом об’єктів, які є потенційно привабливими для капіталовкладень. директор Інституту міста Олександр Кобзарев розповів із цього приводу:

«На сьогодні нам уже вдалося переконати інвесторів, що у Львів варто вкладати гроші – місто уже присутнє у міжнародних рейтингах та на найважливіших виставках. Тепер інвестор приходить до нас з питанням: у що ж вкладати гроші? І ми маємо запропонувати йому конкретні об’єкти.

У Львові є багато так званих «brownfield’ів» – уже забудованих ділянок, які б інвестор міг переробити, перебудувати, реконструювати або використати як вони є, залежно від їхнього стану та технологічних особливостей. І, власне, цей каталог виробничих приміщень – це пропозиція «brownfield’ів».

У такий спосіб ми допомагаємо місцевому бізнесу, адже ті промислові площі, які представлено в каталозі, не є власністю міської ради – це просто найбільші об’єкти, які виставляють на продаж або для оренди. І ми цим виданням допомагаємо нашим підприємцям знайти свого замовника, інвестора, який би зацікавився такими приміщеннями». 

Як додав Сергій Кіраль, колишній керівник Управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР, цільова аудиторія каталогу – це потенційні інвестори у виробничо-промислові проекти, логістику, торгові мережі, які мають на меті розпочати свою діяльність у Львові в максимально стислі терміни. Сергій Кіраль також підкреслив:

«Місто зацікавлене, в першу чергу, в інвестиціях у сфері виробництва, досліджень, ІТ. Ми маємо для цього низку переваг: наявність розвинутої інфраструктури (дороги, залізниця, летовище), близькість до кордону, наявність кваліфікованої робочої сили, технічних вузів, високий рівень володіння іноземними мовами тощо. Інвестори уже зголошуються – на сьогодні, місто проводить з ними переговори».

Каталог видано у двох варіантах: українською та англійською мовами. Переглянути видання можна на Інвестиційному порталі Львова за посиланням: http://investinlviv.com/uk/shcho-mi-proponuiemo/vilni-virobnichi-ploshchi. 

Довідка

Каталог розроблено в рамках реалізації демонстраційного проекту «Розвиток інноваційного середовища та підвищення інвестиційного іміджу Львова як перший етап створення Корпорації місцевого економічного розвитку», що здійснюється за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ) Федерації канадських муніципалітетів (ФКМ). Більше про проект: http://www.mled.org.ua».

dailylviv.com

До теми

12:06 18 травня 2021 р.

Санаторій у Трускавці переплатить за курятину понад 100 тисяч гривень

Спеціалізований трускавецький санаторій «Батьківщина», що підпорядковується Міністерству соціальної політики, закупив курятину за цінами, що на чверть вищі ринкових.

Рубрика: Економіка

11:20 18 травня 2021 р.

Львівщина найбільше експортує дві послуги

Зовнішня торгівля послугами Львівської області у січні–березні 2021 року. У січні–березні 2021 року експорт послуг підприємств Львівської області становив 185,7 млн.дол. США, імпорт –19,6 млн.дол. США.

Рубрика: Економіка

10:32 18 травня 2021 р.

Сім садових господарств Львівщини отримають компенсацію від держави

Учора, 17 травня, в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації розглянуто документи від 7 суб’єктів господарювання та визначено попередні обсяги компенсації за напрямами придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю, а також проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу