Уряд схвалив бюджет Пенсійного фонду

17:15 11 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: скріншот зі сторінки інтернет-видання «Економічна правда»

Кабінет міністрів затвердив бюджет Пенсійного фонду з доходами 353,6 мільярда гривень і видатками 345,8 мільярда гривень.

Про це свідчить проект постанови про затвердження бюджету Пенсійного фонду України на 2018 рік, який є в розпорядженні інтернет-видання «Економічна правда». Основним джерелом наповнення бюджету Пенсійного фонду є єдиний соціальний внесок. Доходи від нього заплановані в обсязі 208,3 млрд. гривень.

Доходи Пенсійного фонду розраховані на основі прогнозу фонду оплати праці в обсязі 988,9 млрд. гривень. Видатки Пенсійного фонду передбачають фінансування осучаснених у 2017 році пенсій, а також виплату пенсій та надбавок, перерахованих у прив’язці до підвищеного розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.

Останній прописаний у держбюджеті і складає зі 1 січня 2018 року – 1373 гривні, з 1 липня – 1435 гривень, з 1 грудня – 1497 гривень. Видатки Пенсійного фонду передбачають також відміну особливого порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам.

«Бюджет Пенсійного фонду збалансований» – сказано у пояснювальній записці до нього. Видатки державного бюджету на Пенсійний фонд у цьому році передбачені у розмірі 139,3 млрд. гривень.

Про це повідомили сьогодні, 11 січня, в інтернет-виданні «Економічна правда».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини