Уряд схвалив бюджет Пенсійного фонду

17:15 11 січня 2018 р.


Фото: скріншот зі сторінки інтернет-видання «Економічна правда»

Кабінет міністрів затвердив бюджет Пенсійного фонду з доходами 353,6 мільярда гривень і видатками 345,8 мільярда гривень.

Про це свідчить проект постанови про затвердження бюджету Пенсійного фонду України на 2018 рік, який є в розпорядженні інтернет-видання «Економічна правда». Основним джерелом наповнення бюджету Пенсійного фонду є єдиний соціальний внесок. Доходи від нього заплановані в обсязі 208,3 млрд. гривень.

Доходи Пенсійного фонду розраховані на основі прогнозу фонду оплати праці в обсязі 988,9 млрд. гривень. Видатки Пенсійного фонду передбачають фінансування осучаснених у 2017 році пенсій, а також виплату пенсій та надбавок, перерахованих у прив’язці до підвищеного розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.

Останній прописаний у держбюджеті і складає зі 1 січня 2018 року – 1373 гривні, з 1 липня – 1435 гривень, з 1 грудня – 1497 гривень. Видатки Пенсійного фонду передбачають також відміну особливого порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам.

«Бюджет Пенсійного фонду збалансований» – сказано у пояснювальній записці до нього. Видатки державного бюджету на Пенсійний фонд у цьому році передбачені у розмірі 139,3 млрд. гривень.

Про це повідомили сьогодні, 11 січня, в інтернет-виданні «Економічна правда».

dailylviv.com

До теми

21:48 22 вересня 2021 р.

Насувається опалювальний сезон, а у Львові дотепер не знають тарифів на опалення

Сьогодні у Львові діють тарифи на тепло, які затверджені 2018 року. Зважаючи на позицію держави не змінювати тарифи, міста не мають розуміння щодо компенсації різниці їхньої вартості.

Рубрика: Економіка

20:57 22 вересня 2021 р.

Важкий метал в харчуванні дітей: Нестле-Україна зняла з продажу кашу із завищеним вмістом кадмію

ТОВ «Нестле-Україна» поінформувала Держпродспоживслужбу про вилучення з обігу та зняття з продажу в торговій мережі більше 6,4 тонн каші для дитячого харчування.

Рубрика: Економіка

14:25 22 вересня 2021 р.

Озвучили 10 найбільш затребуваних професій на Львівщині і їхні зарплати

До ТОП-10 найбільш затребуваних професій, представників яких шукають працедавці Львівщини, увійшли швачки, водії автотранспортних засобів, монтери кабельного виробництва, кухарі, касири торговельного залу, слюсарі з експлуатації та ремонту підземних газопроводів, оператори автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, слюсарі-ремонтники, продавці продовольчих товарів і мулярі.

Рубрика: Економіка

21:52 21 вересня 2021 р.

Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу