Укрзалізниці треба щороку 100 нових пасажирських вагонів

19:25 28 липня 2020 р.

Найближчим часом компанія отримає 18 пасажирських вагонів вітчизняного виробництва.

Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик, інформує DailyLviv.

«Наше завдання — максимально оновити парк. Що для цього потрібно? Очевидно, гроші. Ми працюємо з Урядом щодо бюджетного фінансування закупівлі пасажирського складу. Нарешті за роки існування Укрзалізниці буде встановлений фундаментально правильний принцип фінансування державою пасажирських перевезень — соціально значимої функції, яку ми виконуємо. А компанія буде направляти свої ресурси на оновлення інфраструктури й локомотивного парку», - констатував очільник Укрзалізниці.

Крім того, Іван Юрик зазначив, що Укрзалізниця разом із Міністерством інфраструктури та урядом розробляє середньострокову та довгострокову програму оновлення пасажирських вагонів. 

«Щороку для збереження існуючого пасажиропотоку нам потрібно оновлювати парк хоча б на 100 вагонів. Але в цьому питанні ми потребуємо фінансового вкладу держави», — зазначив керівник Укрзалізниці.

dailylviv.com

До теми

22:15 27 жовтня 2020 р.

Українських заробітчан змусять платити податки: кому, скільки і як доведеться віддати

Українські заробітчани щорічно переказують у країну мільярди зароблених за кордоном доларів. Найчастіше з цих сум не сплачують податки, а доходи не декларують.

Рубрика: Економіка

19:24 26 жовтня 2020 р.

Пасічникам Львівщини скерували майже 10 млн грн дотації за бджолосім’ї

Відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», у 2020 році з державного бюджету передбачено дотацію для пасічників, які утримують понад 10 бджолосімей.

Рубрика: Економіка

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу