Українські банки перейшли на міжнародні реквізити рахунків

17:30 1 листопада 2019 р.


Фото: bank.gov.ua

Усі банки України повністю перейшли на використання міжнародного стандарту номера банківського рахунку («IBAN»).

Про це повідомили в п’ятницю, 1 листопада, в НБУ, де також розповіли: «Відтепер номери рахунків клієнтів банків в Україні міститимуть 29 символів та відповідатимуть вимогам стандарту «IBAN», який використовується у Європі.

«Завдяки скороченню кількості реквізитів використання цього міжнародного стандарту робить комфортнішим оформлення розрахункових документів. Номер банківського рахунку за стандартом «IBAN» складатиметься з 29 символів – коду України «UA» (дві літери); контрольного розряду (дві цифри); коду банку (шість цифр); самого рахунку – довжина номера рахунка не є фіксованою (до 31 жовтня 2019 року – від п’яти до 14 символів, з 1 листопада 2019 року – від п’яти до 19 символів). Таким чином, у новому стандарті банківських рахунків за номером рахунку можна буде визначити банк, у якому цей рахунок відкрито», – поінформували також у НБУ.

dailylviv.com

До теми

22:10 27 червня 2022 р.

Завтра у Львові пообіцяли гарячу воду. Але не всім

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води споживачам. ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна», що обслуговують Франківський, Сихівський, частини Личаківського та Шевченківського районів, запрацювали після проведення планових ремонтів. Відтак, із завтрашнього ранку в оселях мешканців з’являтиметься гаряча вода.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу