Українські банки перейшли на міжнародні реквізити рахунків | Новини Львова

Українські банки перейшли на міжнародні реквізити рахунків

17:30 1 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: bank.gov.ua

Усі банки України повністю перейшли на використання міжнародного стандарту номера банківського рахунку («IBAN»).

Про це повідомили в п’ятницю, 1 листопада, в НБУ, де також розповіли: «Відтепер номери рахунків клієнтів банків в Україні міститимуть 29 символів та відповідатимуть вимогам стандарту «IBAN», який використовується у Європі.

«Завдяки скороченню кількості реквізитів використання цього міжнародного стандарту робить комфортнішим оформлення розрахункових документів. Номер банківського рахунку за стандартом «IBAN» складатиметься з 29 символів – коду України «UA» (дві літери); контрольного розряду (дві цифри); коду банку (шість цифр); самого рахунку – довжина номера рахунка не є фіксованою (до 31 жовтня 2019 року – від п’яти до 14 символів, з 1 листопада 2019 року – від п’яти до 19 символів). Таким чином, у новому стандарті банківських рахунків за номером рахунку можна буде визначити банк, у якому цей рахунок відкрито», – поінформували також у НБУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:12 10 липня 2020 р.

На львівському смітті можна заробляти тричі

Керівники районів Львівської області отримали листи за підписом заступника міського голови з питань безпеки міста Сергія Бабака з пропозицією дати дозвіл створити на їхній території «другі Грибовичі».

Рубрика: Економіка

13:18 10 липня 2020 р.

Мерія звинуватила архітекторів у потворному будівництві і хоче позбавити їх ліцензій

Сьогодні на виконавчому комітеті заслухали інформацію про будівництво на вул. Личаківській, де презентована на виконавчому комітеті візуалізація проекту не відповідала дійсності.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу