Україна та Євросоюз підпишуть економічну частину угоди про асоціації в найкоротші терміни після виборів

16:32 13 травня 2014 р.


Фото: dt.ua

Відповідної домовленості досягнуто у вівторок у Брюсселі.

Як повідомляє сьогодні, 13 травня, інформагенція «УНН» з посиланням на російські ЗМІ, «Брюссель і Київ домовилися підписати економічну частину угоди про асоціацію «в найкоротші терміни після виборів на Україні». У повідомленні також йдеться:

«Відповідна домовленість була досягнута на спішно організованої в бельгійській столиці зустрічі Єврокомісії та представників київської влади, «Сторони домовилися про необхідність підписання економічного блоку Угоди про асоціацію якомога швидше після демократичного обрання президента України на виборах 25 травня», – повідомило європейське дипломатичне джерело в кулуарах зустрічі.

Нагадаємо, політичний блок Угоди про асоціацію був урочисто підписаний в Брюсселі 20 березня. Водночас, ця частина становить не більше 2% тексту всього документа. Для підписання основної - економічної – частини, яка має створити умови для формування зони вільної торгівлі і, як наслідок, відкриття українського ринку для європейських товарів, необхідна поява в Києві легітимної влади.

Водночас, підписання економічного блоку Угоди не означатиме його вступу в силу, оскільки воно ще має бути ратифіковано парламентами України і всіх 28 країн ЄС».

dailylviv.com

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

17:28 21 січня 2022 р.

Встановлення місцевих податків і зборів у компетенції ДРС - не судів

Лише Державна регуляторна служба України може висловлювати позицію щодо віднесення акта чи іншого документа органів місцевого самоврядування до категорії регуляторного акта.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу