У несумлінного орендаря під Львовом забрали земельну ділянку

12:20 18 листопада 2014 р.

Як повідомили в вівторок у прес-службі обласної прокуратури, апеляційним господарським судом задоволено скаргу цієї правоохороної установи.

У прес-службі обласної прокуратури повідомили сьогодні, 18 листопада, що, за втручання цієї правоохороної установи, з незаконного користування повернуто більше двох гекатрів землі поблизу Львова. У повідомленні також конкретизують:

«Львівським апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу прокуратури області у справі щодо витребування із користування приватного підприємства земельних ділянок, загальною площею 2,3 га у м.Винники, у зв’язку із систематичною несплатою протягом 2 років орендної плати. Відтак, судом задоволено позовні вимоги прокурора – розірвано договір оренди із вказаною фірмою та постановлено повернути землі у розпорядження територіальної громади».

dailylviv.com

До теми

12:44 8 серпня 2022 р.

Львів отримав 40 тонн гуманітарної допомоги від Об'єднаних Арабських Еміратів

Наприкінці минулого тижня команда Інституту міста отримала гуманітарну допомогу від Об’єднаних Арабських Еміратів, зокрема засоби догляду та гігієни для дітей і дорослих. Продукцію розподілять між прихистками для вимушено переміщених українців.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу