У Трускавці на Львівщині стартує ХІІІ Міжнародний Економічний Форум | Новини Львова

У Трускавці на Львівщині стартує ХІІІ Міжнародний Економічний Форум

10:37 11 жовтня 2013 р.

  • 0

Цього року його назва – «Глобалізація і Інтеграція: Виклики і Рішення».

Про це повідомляє сьогодні, 11 жовтня, прес-служба обласної державної адміністрації. Інформує також, що «даний Форум вважається найважливішою подією року в економічному житті Західної України, яка збирає членів урядів східно-європейських держав, політиків і фінансистів, експертів, лідерів міжнародного та вітчизняного бізнесу». І що «з кожним роком заходами зацікавлюється все більше представників іноземних держав, зокрема цього року беруть участь близько 600 учасників з понад двадцяти країни світу – Польщі, Росії, Угорщини, Словаччини, Білорусії, Румунії, Німеччини, Австрії, Італії, Китаю, Азербайджану, Узбекистану, Мексики, В’єтнаму, Іраку, Кіпру та інших».

прес-служба обласної державної адміністрації запевняє також, що «з моменту свого заснування Львівський Міжнародний Економічний Форум став потужною національною та міжнародною платформою, відкритою для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних з конкурентоздатністю регіонів, їхнім економічним зростанням та стратегічним розвитком».

Під час Форуму заплановано підписання рекордної кількості угод та меморандумів. Також вперше працюватиме «Бізнес-алея», яка дозволить інвесторам одразу укладати відповідні угоди щодо реалізації інвестиційно-привабливих проектів.

Серед головних тем Форуму: «Європейська інтеграція і українсько-європейське партнерство»; «Українська гостинність: культура, бізнес чи традиції?»; «Екотехнології – стратегії майбутнього»; «Індустріальні парки: успішний досвід Європи для України». Зокрема участь у роботі Форуму візьме віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

Як повідомляв «Щоденний Львів», облдержадміністрація запевняє, що цьогоріч в економіку області залучено $75 млн. іноземних інвестицій.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:23 2 липня 2020 р.

Автобус №28 в Рудне - збитковий, - мерія

Уже тиждень як відновив свою роботу автобусний маршрут № 28. На маршруті працює три машини. Однак завантаженість автобусів становить лише 25%, відповідно збитки ЛК АТП № 1, яке обслуговує цей маршрут, вже становлять 30 тис грн.

Рубрика: Економіка

19:34 2 липня 2020 р.

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

З 5 липня 2020 року авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить виконувати польоти за п’ятьма з оголошених раніше восьми напрямків внутрішньоукраїнської програми. Скасування рейсів торкнеться польотів між Львовом та Харковом, а також із Києва до Львова та Харкова.

Рубрика: Економіка

14:04 2 липня 2020 р.

У львівські суди хотіли занести півтори тисячі одиниць зброї

З січня до липня 2020 року співробітники територіального управління Служби судової охорони у Львівській області попередили пронесення до приміщень суду 1453 заборонених предметів,

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу