У трьох районах Львівщини під час війни передали в оренду 10 тис га землі

21:05 30 листопада 2022 р.

Фото до новини

З 20 листопада в Україні відновили земельні торги з набуття права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що регламентовано Законом України.

Про це нагадали у пресслужбі ЛОВА, пише Dailylviv.com.

«Закликаю громади Львівщини активізувати роботу в цьому напрямку, визначити вільні земельні ділянки на ввірених територіях, сформувати такі земельні ділянки у лоти та виставити їх на аукціон. Адже вартість оренди від продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення - це наповнення місцевих бюджетів. Активність громад в питанні оренди через електронні земельні аукціони повинна бути не меншою ніж передача земель за спрощеною процедурою, що діяла з початку воєнного стану по 20 листопада», - наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Зауважимо, що на період воєнного стану, в Україні скасували проведення земельних аукціонів, а передання в оренду комунальних сільськогосподарських земель відбувалася лише на підставі рішення ОМС та укладення електронного договору оренди землі терміном  до 1 року. Загалом, за такою спрощеною процедурою громади Львівщини передали в користування 3829 ділянок площею 15,7 тис. га.

За інформацією департаменту АПР Львівської ОВА найактивнішими громадами з укладання договорів оренди були громади Самбірського, Червоноградського та Стрийського районів, які сумарно в воєнний час передали агроформуванням Львівщини більше 10 тисяч гектарів землі.

Львів продає 5 земельних ділянок, на яких заборонено будувати житло

У Львові розпродують землю: яка ціна

На Львівщині відбувся перший в Україні аукціон на пільгову оренду держмайна: хто переміг і скільки платитиме

У Львові - перший в час війни земельний аукціон: що продають

У Львові не можуть продати 15 га землі: знову оголосили аукціон

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини