У тергромадах Львівщини критично бракує коштів на зарплату і комунальні послуги

09:04 9 квітня 2021 р.

У 23-х територіальних громадах Львівської області на ліквідацію дефіциту коштів на оплату праці працівників бюджетної сфери вже розроблені заходи на загальну суму 132,2 млн гривень. З

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

Зокрема, в бюджетах Бісковицької територіальної громади повністю ліквідовано дефіцит, у Добротвірській, Сокальській та ще у 16-ти громадах - суттєво зменшено. Загалом дефіцит коштів на оплату праці знизився майже на 37 млн гривень.

Жодних заходів ще не заплановано органами місцевого самоврядування  Новояворівської та Комарнівської територіальних громад.

Разом з тим, департамент фінансів Львівської ОДА інформує, що у 25-ти територіальних громадах місцеві бюджети затверджені з дефіцитом коштів на оплату праці працівників бюджетної сфери.

«Звичайно, ми розуміємо, що значний обсяг дефіциту в деяких місцевих бюджетах утворився через некоректну формулу розподілу освітньої субвенції. І над цим ми вже працюємо. Проте, більшість територіальних громад не мають обґрунтованих причин для утворення дефіциту», - повідомив директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків.

Окрім того, місцеві бюджети додатково потребують понад 18 млн грн на оплату комунальних послуг.

Тому у департамент фінансів Львівської ОДА наголошують: щоб уникнути соціальної напруги серед працівників бюджетної сфери, органам місцевої влади слід негайно виділити фінансові ресурси в бюджетах для подолання дефіциту та неухильно забезпечити виконання заходів щодо його ліквідації.

dailylviv.com

До теми

16:55 22 квітня 2021 р.

За державний кошт проведуть інтернет до трьох тисяч сіл

Цьогоріч у Держбюджеті України передбачено 500 мільйонів гривень на під’єднання до оптичного інтернету сільських громад. Насамперед йдеться про інтернетизацію соціально важливих закладів - шкіл, лікарень, ЦНАПів, бібліотек та будинків культури.

Рубрика: Економіка

14:45 22 квітня 2021 р.

Три тваринницькі підприємства на Львівщини офіційно вирощуватимуть племінних корів і свиней

20 квітня департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено виїзне засідання регіональної експертної комісії з розгляду матеріалів на присвоєння відповідного статусу суб’єкта з племінної справи у тваринництві.

Рубрика: Економіка

12:56 22 квітня 2021 р.

Червоноград, Львів, Славське: назвали найбагатші і найбідніші громади Львівщини

Для кращого розуміння фінансового становища громад, можливостей ефективного функціонування та перспектив їх розвитку департамент фінансів Львівської ОДА оцінив та сформував рейтинг громад за окремими фінансовими показниками за підсумками першого кварталу роботи.

Рубрика: Економіка

12:38 22 квітня 2021 р.

В одному з районів Львова помиють пам'ятники на 800 тис грн

Галицька районна адміністрація заплатить приватній підприємиці Оксані Луць 799 тис. грн за послуги з очищення та поточного ремонту міських пам’ятників. Йдеться про 17 об’єктів в центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу