У Ратуші повідомили, коли у Львові буде гаряча вода

18:45 16 червня 2021 р.

З 22 червня розпочнуть відновлення постачання гарячої води споживачам ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго». До кінця цього тижня ще триватимуть роботи з ліквідації виявлених під час гідравлічних випробувань пошкоджень і дефектів на теплових мережах.

По це повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, пише Dailylviv.

«У результаті гідравлічних випробувань було виявлено 113 дефектів і 85 поривів на мережах. Зараз ще тривають роботи з ліквідації виявлених пошкоджень на мережах як «Львівтеплоенерго» так і «Залізничнетеплоенерго». Нам необхідно ще тиждень, щоб завершити всі ремонтні роботи, і з 22 червня розпочнемо відновлювати постачання гарячої води для мешканців.

Хочу зазначити, що вперше за всі роки проведення гідравлічних випробувань цього року під час гідравліки не було призупинено постачання гарячої води до лікарень. Впевнена, що наступні роки, коли будуть відбуватися такі випробування, ми надалі не будемо припиняти постачання гарячої води до таких установ», - розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства.

За її словами, гідравлічні випробування теплових мереж є одним з перших етапів підготовки до опалювального сезону. Далі, впродовж літа, триватимуть ремонтні роботи в котельнях, ЦТП. Левова частка ремонтних робіт припадає на заміну зношених, аварійних теплових мереж. Відповідно, в час проведення робіт із заміни теплових мереж буде призупинено подачу гарячої води до будинків, які приєднані до цієї мережі.

«У нас діють інвестиційні програми «Львівтеплоенерго» та «Залізничнетеплоенерго», які затверджені на рівні НК РЕКП. У межах цих програм ми проводимо ремонт теплових мереж. У зв’язку з цим, в час проведення ремонту і заміни теплових мереж у певних будинках на деякий час буде припинено постачання гарячої води. Про ці відключення мешканці будуть повідомленні через Гарячу лінію, або ЗМІ», - додала Ірина Маруняк.

Нагадаємо, гідравлічні випробування - це обов’язкова вимога, яку необхідно виконати, щоб забезпечити надійне і стабільне проходження опалювального сезону, зменшити і не допустити аварійності, побачити, де є слабкі місця, і ліквідувати їх під час літньої ремонтної кампанії. Адже справний стан трубопроводів є запорукою надійного і стабільного проходження опалювального сезону – це безпека мереж та безпека мешканців.


Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/housing-and-utilities/286261-z-22-chervnia-budemo-vidnovliuvaty-podachu-hariachoi-vody-iryna-maruniak

dailylviv.com

До теми

13:51 3 серпня 2021 р.

Завтра, 4 серпня, шахтарі планують здійснити ходу до Львівської облдержадміністрації. Сьогодні - протест у Сокалі

У Сокалі, що на Львівщині, жінки шахтарів влаштували акцію протесту під стінами ДП "Львіввугілля". Вони вимагають, щоб шахтарям виплатили заборгованість за 4 місяці у повному обсязі.

Рубрика: Економіка

11:50 3 серпня 2021 р.

Звільненим працівникам психіатричної лікарні на Львівщині заплатять 7,4 млн грн

Згідно з відповідним розпорядженням Львівської облдержадміністрації, 7,4 млн грн скерують на виплату заробітної плати у зв’язку з вивільненням працівникам Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу