У райадміністраціях Львова вирішили відновити роботу ярмарків

16:20 25 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Районні комісії Львова вважають за можливе відновлення роботи різдвяного ярмарку в цілому за певних вимог.

Про це поінформували у вівторок, 25 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Як повідомили у Сихівській та Галицькій районних адміністраціях, районні комісії, які працювали на виконання вимог міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо обстеження будиночків на різдвяному ярмарку щодо стану протипожежної безпеки, вважають за можливе відновлення роботи різдвяного ярмарку в цілому при неухильному дотриманні ряду вимог. Відтак, районні комісії, розглянувши лист-зобов'язання ТзОВ «Львівські Ярмарки», вважають за можливе відновлення роботи різдвяного ярмарку на проспекті Свободи, площі Ринок і проспекті Червоної Калини в цілому при неухильному дотриманні низки вимог».

Зокрема, районні комісії вимагають: «Щоденно, перед початком роботи різдвяного ярмарку, проводити огляд кожного об’єкту. У випадку виявлення порушень, не допускати відкриття об’єкту торгівлі до моменту їх усунення».

Районні комісії також зажадали «забезпечення наявноств на робочому місці медичних карток та документів щодо проходження гігієнічного навчання»; «сертифікатів якості продуктів харчування, пакувального матеріалу та товарно-транспортних накладних»; «кожному підприємцю, який реалізову харчову продукцію, закупити дезінфікуючі засоби для рук із відповідними сертифікатами якості»; «забезпечення дотримання температурного режиму та захисту від забруднення на усіх стадіях виробництва та обігу харчових продуктів та «утримання в чистоті та належному стані потужності»; «отримуватись вимог «Правил благоустрою Львова», затверджених ухвалою ЛМР №376 від 21 квітня 2011 року в частині належного утримання та прибирання території, прилеглої до дерев’яних будиночків.

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу