У райадміністраціях Львова вирішили відновити роботу ярмарків | Новини Львова

У райадміністраціях Львова вирішили відновити роботу ярмарків

16:20 25 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Районні комісії Львова вважають за можливе відновлення роботи різдвяного ярмарку в цілому за певних вимог.

Про це поінформували у вівторок, 25 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Як повідомили у Сихівській та Галицькій районних адміністраціях, районні комісії, які працювали на виконання вимог міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо обстеження будиночків на різдвяному ярмарку щодо стану протипожежної безпеки, вважають за можливе відновлення роботи різдвяного ярмарку в цілому при неухильному дотриманні ряду вимог. Відтак, районні комісії, розглянувши лист-зобов'язання ТзОВ «Львівські Ярмарки», вважають за можливе відновлення роботи різдвяного ярмарку на проспекті Свободи, площі Ринок і проспекті Червоної Калини в цілому при неухильному дотриманні низки вимог».

Зокрема, районні комісії вимагають: «Щоденно, перед початком роботи різдвяного ярмарку, проводити огляд кожного об’єкту. У випадку виявлення порушень, не допускати відкриття об’єкту торгівлі до моменту їх усунення».

Районні комісії також зажадали «забезпечення наявноств на робочому місці медичних карток та документів щодо проходження гігієнічного навчання»; «сертифікатів якості продуктів харчування, пакувального матеріалу та товарно-транспортних накладних»; «кожному підприємцю, який реалізову харчову продукцію, закупити дезінфікуючі засоби для рук із відповідними сертифікатами якості»; «забезпечення дотримання температурного режиму та захисту від забруднення на усіх стадіях виробництва та обігу харчових продуктів та «утримання в чистоті та належному стані потужності»; «отримуватись вимог «Правил благоустрою Львова», затверджених ухвалою ЛМР №376 від 21 квітня 2011 року в частині належного утримання та прибирання території, прилеглої до дерев’яних будиночків.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:12 10 липня 2020 р.

На львівському смітті можна заробляти тричі

Керівники районів Львівської області отримали листи за підписом заступника міського голови з питань безпеки міста Сергія Бабака з пропозицією дати дозвіл створити на їхній території «другі Грибовичі».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу