У підземному переході на площі Галицький тогуватимуть далі: умови Садового

17:01 28 серпня 2021 р.

Сьогодні, 28 серпня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення щодо продовження договорів оренди окремих конструктивних елементів благоустрою підземного переходу на пл. Галицькій, 17.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Відтак, міський голова Львова Андрій Садовий запропонував підприємцям виконати перепланування цього простору із залученням архітекторів, аби він мав сучасний та естетичний вигляд.

«До нас звернулися приватний підприємець Сєргєєв і ТзОВ «Лев», аби продовжити їм договір оренди конструктивних елементів підземного переходу на Галицькій, 15. Хочу сказати, що станом на сьогодні там відремонтовані всі сходові марші та замінені гранітні плити», - зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Мер запропонував підприємцям виконати перепланування підземного переходу, аби зробити його більш сучасним. Натомість місто готове продовжити термін оренди.

«У нас до вас є пропозиція. У нас в рішенні записаний термін дії оренди на один рік. Я розумію, що це не цілком економічно збалансований термін, але той вигляд, який сьогодні має це перехід, не відповідає вимогам сьогоднішнього часу.

Я маю прохання до вас - спільно із нашим головним архітектором міста проговорити це та вийти на місце. Треба взяти хорошого архітектора, хорошого дизайнера та зробити перепланування цього підземного переходу, щоб він мав естетично гарний вигляд. Ви тоді більше будете мати економічного ефекту. А ми тоді, коли ви нам покажете нову візуалізацію, будемо готові продовжити вам термін оренди ще на декілька років. Ви зможете зробити це за місяць часу.

Таке, як воно сьогодні є, це є 80-ті роки минулого століття. Сьогодні є прекрасні приклади у світі, треба просто взяти і зробити цей перехід перфектним. Ми часто там ходимо і, чесно кажучи, воно виглядає не зовсім привабливо. Дякую, що ви відремонтували сходи, але, змінивши дизайн, ви будете мати значно більший прибуток», - акцентував мер Андрій Садовий.


dailylviv.com

До теми

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

16:15 20 жовтня 2021 р.

ІТ-індустрія Львова: порахували кількість спеціалістів

За 6 років ІТ-індустрія Львова виросла на близько 80% за кількістю фахівців. Наразі у регіоні живе і працює 26,5 тисяч технічних спеціалістів, а кількість ІТ-компаній у місті виросла на 156% з 2015 року. У сфері ІТ регіон розвивається чи не найшвидше в Україні.

Рубрика: Економіка

15:42 20 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція басейну ДЮСШ у Давидові

150 вихованців ДЮСШ «Тризуб плюс», що у Давидові, отримають належні умови для тренувань після завершення реконструкції басейну. Об’єкт реконструюють в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу