У міськраді не всі погодилися з подорожчанням проїзду в електротранспорті Львова

17:35 6 листопада 2019 р.

  • 0
  • 1212

Світлина ілюстративна
Фото: galinfo.com.ua

Фракція «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді виступає проти підвищення цін на проїзд у трамваях та тролейбусах міста.

Про це повідомили в середу, 6 листопада, на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «У Львові планують підвищити тарифи на проїзд у міському електротранспорті до семи гривень за одноразовий квиток у водія та до шести гривень – за квиток, куплений за допомогою смартфону. Депутати вважають, що без якісного підвищення рівня сервісу та комфорту добирання, не можливе будь-яке підвищення цін.

Депутат Ігор Зінкевич вважає: Чиновники міської ради хочуть за рахунок пасажирів, що сплачують за проїзд, перекрити витрати підприємства на перевезення пільговиків, хоча відшкодування збитків це обов’язок міської ради».

Ігор Зінкевич також зазначив: «Через це, наша депутатська фракція звернулась до правоохоронців, тому що дії чиновників підпадають під статтю Кримінального кодексу про шахрайство. До того ж, це підвищення цін буде використано автобусними перевізниками, як аргумент для росту тарифів на проїзд в автобусах та маршрутках міста».

Голова фракції Ігор Телішевський наголосив: «Наші депутати провели ґрунтовний аналіз показників господарської роботи ЛКП «Львівелектротранс» на підставі даних, які викладені у документі «Основні показники роботи міського електротранспорту України за перше півріччя 2019 року». Відповідно до цих даних, прибуток підприємства становив у першому півріччі 11,5 млн. гривень. За шість місяців поточного року ЛКП «Львівелектротранс» перевезло 48 ,5 мільйонів пасажирів, тобто собівартість перевезення одного пасажира складала 4,441 гривень, а отже – у тариф п’ять гривень була закладена рентабельність трохи більше за 12%».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:10 13 листопада 2019 р.

Мінекоенерго пообіцяло розрахуватися з гірниками на Львівщині

У міністерстві енергетики та захисту довкілля України запевнили в середу, 13 листопада, що всі кошти для розрахунків зі шахтарями будуть на казначейських рахунках вже сьогодні.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 369

17:00 13 листопада 2019 р.

Нардепи наблизили продаж землі

Народні депутати підтримали в першому читанні законопроєкт, який передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні з 1 жовтня 2020 року.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 360

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу