У міськраді не всі погодилися з подорожчанням проїзду в електротранспорті Львова

17:35 6 листопада 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: galinfo.com.ua

Фракція «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді виступає проти підвищення цін на проїзд у трамваях та тролейбусах міста.

Про це повідомили в середу, 6 листопада, на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «У Львові планують підвищити тарифи на проїзд у міському електротранспорті до семи гривень за одноразовий квиток у водія та до шести гривень – за квиток, куплений за допомогою смартфону. Депутати вважають, що без якісного підвищення рівня сервісу та комфорту добирання, не можливе будь-яке підвищення цін.

Депутат Ігор Зінкевич вважає: Чиновники міської ради хочуть за рахунок пасажирів, що сплачують за проїзд, перекрити витрати підприємства на перевезення пільговиків, хоча відшкодування збитків це обов’язок міської ради».

Ігор Зінкевич також зазначив: «Через це, наша депутатська фракція звернулась до правоохоронців, тому що дії чиновників підпадають під статтю Кримінального кодексу про шахрайство. До того ж, це підвищення цін буде використано автобусними перевізниками, як аргумент для росту тарифів на проїзд в автобусах та маршрутках міста».

Голова фракції Ігор Телішевський наголосив: «Наші депутати провели ґрунтовний аналіз показників господарської роботи ЛКП «Львівелектротранс» на підставі даних, які викладені у документі «Основні показники роботи міського електротранспорту України за перше півріччя 2019 року». Відповідно до цих даних, прибуток підприємства становив у першому півріччі 11,5 млн. гривень. За шість місяців поточного року ЛКП «Львівелектротранс» перевезло 48 ,5 мільйонів пасажирів, тобто собівартість перевезення одного пасажира складала 4,441 гривень, а отже – у тариф п’ять гривень була закладена рентабельність трохи більше за 12%».

dailylviv.com

До теми

17:38 11 червня 2021 р.

У Львові збудують європейської якості в`язницю за більше, ніж 1 млрд, - міністр

Міністр юстиції України прокоментував питання будівництва нового слідчого ізолятора у Львові. Денис Малюська зазначив, що кошти на таке будівництво будуть скеровуватись із продажів старих в`язниць у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу