У міськраді не всі погодилися з подорожчанням проїзду в електротранспорті Львова | Новини Львова

У міськраді не всі погодилися з подорожчанням проїзду в електротранспорті Львова

17:35 6 листопада 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: galinfo.com.ua

Фракція «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді виступає проти підвищення цін на проїзд у трамваях та тролейбусах міста.

Про це повідомили в середу, 6 листопада, на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «У Львові планують підвищити тарифи на проїзд у міському електротранспорті до семи гривень за одноразовий квиток у водія та до шести гривень – за квиток, куплений за допомогою смартфону. Депутати вважають, що без якісного підвищення рівня сервісу та комфорту добирання, не можливе будь-яке підвищення цін.

Депутат Ігор Зінкевич вважає: Чиновники міської ради хочуть за рахунок пасажирів, що сплачують за проїзд, перекрити витрати підприємства на перевезення пільговиків, хоча відшкодування збитків це обов’язок міської ради».

Ігор Зінкевич також зазначив: «Через це, наша депутатська фракція звернулась до правоохоронців, тому що дії чиновників підпадають під статтю Кримінального кодексу про шахрайство. До того ж, це підвищення цін буде використано автобусними перевізниками, як аргумент для росту тарифів на проїзд в автобусах та маршрутках міста».

Голова фракції Ігор Телішевський наголосив: «Наші депутати провели ґрунтовний аналіз показників господарської роботи ЛКП «Львівелектротранс» на підставі даних, які викладені у документі «Основні показники роботи міського електротранспорту України за перше півріччя 2019 року». Відповідно до цих даних, прибуток підприємства становив у першому півріччі 11,5 млн. гривень. За шість місяців поточного року ЛКП «Львівелектротранс» перевезло 48 ,5 мільйонів пасажирів, тобто собівартість перевезення одного пасажира складала 4,441 гривень, а отже – у тариф п’ять гривень була закладена рентабельність трохи більше за 12%».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:41 3 липня 2020 р.

Власникам зруйнованих паводком будівель виплатять по 300 тисяч гривень на сім'ю

А сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, держава відшкодує лише 50 тис. гривень. На Львівщині вже підтоплено три райони і одне місто

Рубрика: Економіка

17:14 3 липня 2020 р.

Голову НАБУ звільнили, і він пішов з високо піднятою головою при стабільному курсі долара

Після подання президента Верховна Рада на позачерговому засіданні звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. За це рішення проголосували 286 депутатів. Увечері 1 липня голова Національного банку подав у відставку, пояснюючи це рішення "систематичним політичним тиском".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу