У міськраді не всі погодилися з подорожчанням проїзду в електротранспорті Львова

17:35 6 листопада 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: galinfo.com.ua

Фракція «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді виступає проти підвищення цін на проїзд у трамваях та тролейбусах міста.

Про це повідомили в середу, 6 листопада, на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «У Львові планують підвищити тарифи на проїзд у міському електротранспорті до семи гривень за одноразовий квиток у водія та до шести гривень – за квиток, куплений за допомогою смартфону. Депутати вважають, що без якісного підвищення рівня сервісу та комфорту добирання, не можливе будь-яке підвищення цін.

Депутат Ігор Зінкевич вважає: Чиновники міської ради хочуть за рахунок пасажирів, що сплачують за проїзд, перекрити витрати підприємства на перевезення пільговиків, хоча відшкодування збитків це обов’язок міської ради».

Ігор Зінкевич також зазначив: «Через це, наша депутатська фракція звернулась до правоохоронців, тому що дії чиновників підпадають під статтю Кримінального кодексу про шахрайство. До того ж, це підвищення цін буде використано автобусними перевізниками, як аргумент для росту тарифів на проїзд в автобусах та маршрутках міста».

Голова фракції Ігор Телішевський наголосив: «Наші депутати провели ґрунтовний аналіз показників господарської роботи ЛКП «Львівелектротранс» на підставі даних, які викладені у документі «Основні показники роботи міського електротранспорту України за перше півріччя 2019 року». Відповідно до цих даних, прибуток підприємства становив у першому півріччі 11,5 млн. гривень. За шість місяців поточного року ЛКП «Львівелектротранс» перевезло 48 ,5 мільйонів пасажирів, тобто собівартість перевезення одного пасажира складала 4,441 гривень, а отже – у тариф п’ять гривень була закладена рентабельність трохи більше за 12%».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:38 19 січня 2020 р.

Президента Зеленського просять зі Львова перетворити українське село на французьке

Для цього потрібно здійснити три державні кроки у запровадженні цивілізованого ринку сільськогосподарських земель, які виклав у листі до Президента засновник групи компаній «Шувар».

Рубрика: Економіка

12:12 17 січня 2020 р.

Засновник найбільшого ринку сільгосппродукції в Західній Україні запропонував три кроки до ринку землі

Сьогодні, 17 січня, у Львівському пресклубі засновник групи компаній «Шувар» і найбільшого у Західній Україні гуртового ринку сільськогосподарської продукції Роман Федишин розкаже про три важливі кроки до запровадження в Україні цивілізованого ринку землі.

Рубрика: Економіка

20:39 16 січня 2020 р.

Зі Львова планують авіарейси в Португалію, Норвегію, Фінляндію, Китай

Львівський міжнародний аеропорт імені Данила Галицького розширює географію рейсів. Цього літнього сезону буде відкрито рейси зі Львова в Іракліон, Батумі, Бургас та Барселону.

Рубрика: Економіка