У міськраді не всі погодилися з подорожчанням проїзду в електротранспорті Львова

17:35 6 листопада 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: galinfo.com.ua

Фракція «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді виступає проти підвищення цін на проїзд у трамваях та тролейбусах міста.

Про це повідомили в середу, 6 листопада, на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «У Львові планують підвищити тарифи на проїзд у міському електротранспорті до семи гривень за одноразовий квиток у водія та до шести гривень – за квиток, куплений за допомогою смартфону. Депутати вважають, що без якісного підвищення рівня сервісу та комфорту добирання, не можливе будь-яке підвищення цін.

Депутат Ігор Зінкевич вважає: Чиновники міської ради хочуть за рахунок пасажирів, що сплачують за проїзд, перекрити витрати підприємства на перевезення пільговиків, хоча відшкодування збитків це обов’язок міської ради».

Ігор Зінкевич також зазначив: «Через це, наша депутатська фракція звернулась до правоохоронців, тому що дії чиновників підпадають під статтю Кримінального кодексу про шахрайство. До того ж, це підвищення цін буде використано автобусними перевізниками, як аргумент для росту тарифів на проїзд в автобусах та маршрутках міста».

Голова фракції Ігор Телішевський наголосив: «Наші депутати провели ґрунтовний аналіз показників господарської роботи ЛКП «Львівелектротранс» на підставі даних, які викладені у документі «Основні показники роботи міського електротранспорту України за перше півріччя 2019 року». Відповідно до цих даних, прибуток підприємства становив у першому півріччі 11,5 млн. гривень. За шість місяців поточного року ЛКП «Львівелектротранс» перевезло 48 ,5 мільйонів пасажирів, тобто собівартість перевезення одного пасажира складала 4,441 гривень, а отже – у тариф п’ять гривень була закладена рентабельність трохи більше за 12%».

dailylviv.com

До теми

00:23 2 липня 2022 р.

Інспекторів з паркування у Львові посадили на службові електровелосипеди

Львів отримав 9 велосипедів з електропідсиленням. Їх використовуватимуть працівники, які впродовж дня часто переміщаються по місту. Це, зокрема, інспектори з паркування та садівники, які тепер зможуть оперативніше і якісніше виконувати свою роботу.

Рубрика: Економіка

23:30 1 липня 2022 р.

Україна і Польща запровадять спільний контроль осіб, транспортних засобів і товарів на кордоні

Спільний контроль на українсько-польській ділянці кордону здійснюється у чотирьох із восьми пунктів пропуску для автомобільного сполучення («Устилуг», «Смільниця», «Грушів», «Угринів»).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу