У Львові запровадили експериментальний маршрут

14:30 12 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «10 квітня розпочав курсувати експериментальний маршрут сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал».

Про це повідомили сьогодні, 12 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «На маршруті працює один великий автобус. Середній інтервал між рейсами півтори години. За два дні роботи цим маршрутом скористалося 28 пасажирів».

Директор ЛК «АТП-1» Орест Хамула розповів: «Маршрут сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал» – експериментальний маршрут. Він запроваджений на один місяць, роботу розпочав з 10 квітня. За два дні ним скористалося 28 осіб. 10 квітня – 15 осіб, 11 квітня – 13 осіб. Через місяць будемо аналізувати доцільність запровадження його на постійно».

«Маршрут сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал» запроваджено з 10 квітня на прохання керівництва Львівського міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького, після численних нарад та спільних зустрічей з ЛК «АТП-1» і представниками аеропорту. На маршруті курсує один великий автобус. Маршрут курсує з однією зупинкою на вулиці Любінська (біля «Будинку меблів»). Графік руху – з 10.00 до 19.45, зі середнім інтервалом між рейсами півтори години. Перший рейс, о 10.00 з аеропорту, останній рейс – о 19.45  із залізничного вокзалу. Вартість проїзду становить 20 гривень», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу