У Львові за житловими субсидіями звернулися цьогоріч 21,7 тисячі сімей

09:42 13 листопада 2014 р.


Фото: DT.ua

У прес-службі міської ради повідомили в четвер «Щоденному Львову», що в жовтні за житловими субсидіями звернулися до відділів управління соціального захисту 4,6 тис. заявників, що вдвічі перевищує показник попереднього звітного місяця вересня.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 13 листопада, «Щоденному Львову»:

«Житлові субсидії залишаються одним із найбільш затребуваних видів соціальної допомоги. Так, у січні-жовтні 2014 року до відділів управління соціального захисту звернулось 21,7 тис. львівських сімей, з них за звітний місяць жовтень звернулись 4,6 тис. заявників, що вдвічі перевищує показник попереднього звітного місяця вересня. Виконувач обов’язків начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин розповів також:

«За останній звітний місяць жовтень до відділів управління соціального захисту зросла активність громадян у зверненні за житловими субсидіями. Це зумовлено як і наближенням зимового опалювального періоду, зокрема опалювальні дні ми вже мали у жовтні, так і тими урядовими змінами, які вступили в дію з 1 жовтня цього року.

Якщо аналізувати кількість отримувачів житлових субсидій між двома звітними датами, то у Львові, станом на 1 жовтня, житлові субсидії одержували 10,6 тис. сімей, а вже станом на 1 листопада маємо зафіксовано 12,8 тис. одержувачів цього виду соціальної допомоги. Як бачимо, приріст одержувачів за 1 місяць становить 20 %».

Загальна сума призначених житлових субсидій у Львові в період січня-жовтня 2014 року становить 20,5 млн. грн. Варто знати, що державну житлову субсидію призначають громадянам з місяця їх звернення із заявою, терміном на 6 місяців.

Після закінчення терміну призначення, мешканцям необхідно підтвердити своє право на житлову субсидію. Для цього їм потрібно звернутись у «єдину приймальню» районного відділу соціального захисту з відповідним пакетом документів.

Прийом громадян в «Єдиних приймальнях» районних відділів соціального захисту проводиться: понеділок – з 13 до 19 год.; з вівторка по четвер – з 08 до 19 год.; в п’ятницю – з 09 до 14 год. Записатись на прийом в «Єдину приймальню» в режимі «он-лайн» чи отримати більше інформації про різні види допомог можна на сайті «Львів соціальний»: http://www.social.lviv.ua.

Контакти відділів соціального захисту районів міста Львова:

Галицький (вул. Ф. Ліста, 5): тел.: 261-44-50;

Личаківський (вул. Театральна, 10): тел.: 235-71-62;

Залізничний (вул. І. Виговського, 34): тел.: 295-82-28;

Франківський (вул. Генерала Т. Чупринки, 85): тел.: 237-50-81;

Шевченківський (вул. В. Липинського, 11): тел.: 252-28-40;

Сихівський (просп. Червоної Калини, 66): тел.: 254-64-80».

dailylviv.com

До теми

15:04 16 травня 2021 р.

Уже чотири мережі не продаватимуть пальне підвищеної якості

Ще щонайменше дві мережі АЗС долучилися до числа тих, хто вирішив призупинити продаж пального підвищеної якості через запровадження урядом граничного рівня торговельної надбавки до середньої ціни бензину і дизпального.

Рубрика: Економіка

11:46 16 травня 2021 р.

Громадянам і резидентам України дозволено туристичний в'їзд до Греції

Уряд Греції дозволив з 14 травня 2021 року в'їзд у країну туристів з 21 країни, до числа яких увійшла Україна. Усі мандрівники перед вильотом повинні заповнити декларацію на урядовому сайті travel.gov.gr.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу