У Львові виконком ЛМР засідав без міського голови

13:06 5 березня 2021 р.

Сьогодні, 5 березня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийняли 6 рішень у сфері містобудування.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

Зокрема, члени виконавчого комітету підтримали проєкти рішень:

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на реконструкцію ПрАТ «Львівтурист» зі заскленням лоджій та оздоблення фасадів будівлі готелю «Турист» на вул. Є. Коновальця, 103 у м. Львові.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «Львівдобробут» нежитлової будівлі під магазин автотоварів зі складами та нове будівництво приміщень з ремонту побутової техніки з офісами, гаражами, закладом громадського харчування і паливною на вул. Грунтовій, 1 у м. Львові.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Тібет» та ТзОВ «Львівська інвестиційна компанія» багатоквартирного житлового будинку (будинку під літерою «В» на генплані) з вбудованою автостоянкою, громадськими приміщеннями на вул.Кульпарківській, 96 у м. Львові. Так, ще на попередньому засіданні виконавчого комітету озвучувались зауваження щодо цього проєкту рішення, зокрема щодо критичної потреби у освітніх закладах у мікрорайоні.

«У підсумку зустрічі із забудовником було напрацьоване рішення, що в останній черзі будівництва комплексу буде передбачена громадська забудова, а не житлова, і буде запропоновано мінімум 300 м2 для освітньої функції. З точки зору планування шкільної функції, є найбільш адаптована сторона, яка відповідно матиме вихід в загальний громадський простір, де будуть передбачені відповідні функції, важливі у тому числі для проведення уроків фізкультури», — зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на реконструкцію гр. Балаушко Х. І. квартири № 19 з пристосуванням під магазин та відновленням входу на вул. С. Наливайка, 15 у м. Львові.

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на реконструкцію гр. Білянською Л. М. квартири № 3 з розширенням за рахунок надбудови мансардного поверху на вул. Озерній, 1 у м. Львові.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 04.08.2017 № 693.

Також вилучили під час формування порядку денного питання «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ „Дагмар-Інвест“ нежитлової будівлі (під літерою „Б-1“) під адміністративну будівлю з вбудованими приміщеннями громадського харчування на вул. Стрийській, 45 у м. Львові».

На відео і фото не видно міського голови Андрія Садового. Про причину його відсутності на засіданні виконкому, де головував Андрій Москаленко, перший заступник мера Львова, пресслужба ЛМР не повідомляє.

Спортресурс у Львові фінансує імітатора конкуренції на торгах

Килими і меблі в офісі Держбюро розслідувань у Львові очищатиме фірма депутата міськради

У Львові винесуть на громадське обговорення збільшення тарифу на проїзд у громадському транспорті

dailylviv.com

До теми

23:04 22 травня 2022 р.

UNIMOT S.A планує збудувати нафтобазу на Львівщині і мережу АЗС

Наприкінці минулого року начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрічався з представниками ТОВ «Унімот Україна». Компанія висловила намір збудувати на території Львівщини нафтобазовий комплекс-термінал нафтопродуктів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу