Спортресурс у Львові фінансує імітатора конкуренції на торгах

12:31 5 березня 2021 р.

Львівське комунальне підприємство «Спортресурс» замовило реконструкцію приміщення на вул. Стрийській, 87 під клуб єдиноборств у ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» за 15 млн грн.

Окрім переможця, участь у торгах взяли ще три учасники – ТОВ «Полімер «Буд-дах», ПП «Преміумінвестбуд» та ТОВ «Західбудпроект». Під час аукціону свої пропозиції на 733 та 83 тис. грн знизили лише переможець та фірма «Західбудпроект» відповідно. При цьому найдешевшу ціну запропонувала компанія «Полімер «Буд-дах», однак її відхили через невідповідність вимогам замовника, наприклад, фірма неправильно подала тендерне забезпечення та розрахунки ціни.

Згідно з договором, підприємство «ТПК «Будспорт», окрім загальних будівельних робіт, зробить водопостачання, каналізацію, опалення, вентиляцію, електрику, пожежну сигналізацію. В майбутньому клубі єдиноборств буде ринг для боксу та інших видів спорту, а також велотренажери та обладнання для фітнесу. Роботи завершать до грудня 2022 року.

Проєкт майбутнього клубу єдиноборств на вул. Стрийській, 87. Візуалізація ЛКП “Спортресурс”

Про переможця

Фірма «ТПК «Будспорт» зареєстрована у Львові, а її одноосібним власником з лютого цього року є Роман Блащак. До вересня 2020 року Блащак також був засновником ТОВ «Еліт спорт груп», яке розігрувало торги з пов’язаною компанією ТОВ «Європейський парк».

Ці компанії імітували конкуренцію на торгах з реконструкції майданчика на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття». Про їхню спорідненість свідчило, зокрема, те, що дочка тодішнього директора «Європейського парку» Ростислава Бондаренка Тетяна працювала менеджером у фірмі «Еліт спорт груп». За змову на торгах в квітні 2019 року Антимонопольний комітет оштрафував компанії на 136 тис. грн . Їм також заборонено брати участь у відкритих торгах протягом трьох років.

Станом на березень 2021 року Роман Блащак є власником ще кількох компаній, зокрема ТОВ «БЛ Глас» з виробництва порожнистого скла, ТОВ «Сабат і Ко», що надає приміщення в оренду та ТОВ «Логістік сіті».

Інші контракти переможця

Поточне 15-мільйонне замовлення від ЛКП «Спортресурс» − не перший великий договір для компанії «ТПК «Будспорт». Протягом 2020-2021 року фірма отримала державних замовлень на 105 млн грн, враховуючи поточну угоду. Серед її великих підрядів – третя черга реконструкції лісопарку «Білогорща» за 19,8 млн грн та ремонт басейну школи №43 на вул. Томаша Масарика, 9 у Львові за 15 млн грн.

dailylviv.com

До теми

15:02 24 травня 2022 р.

5-6 мішків сухого борщу в день готують львівські комунальники для фронту

Колективи великих львівських комунальних підприємств водночас із виконанням своїх функціональних обов’язків – наданням послуг львів’янам, ще й допомагають військовим.

Рубрика: Економіка

13:33 24 травня 2022 р.

Потяг Інтерсіті+ змінює час відправлення з Перемишля: новий графік

З 12 червня «Укрзалізниця» змінює час відправлення «Інтерсіті+» 706 - із Перемишля він вирушатиме о 10:15 (замість 08:00). Це дасть можливість зручної пересадки з польського «Інтерсіті» 83173 Вроцлав - Перемишль.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу