Спортресурс у Львові фінансує імітатора конкуренції на торгах

12:31 5 березня 2021 р.

Львівське комунальне підприємство «Спортресурс» замовило реконструкцію приміщення на вул. Стрийській, 87 під клуб єдиноборств у ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» за 15 млн грн.

Окрім переможця, участь у торгах взяли ще три учасники – ТОВ «Полімер «Буд-дах», ПП «Преміумінвестбуд» та ТОВ «Західбудпроект». Під час аукціону свої пропозиції на 733 та 83 тис. грн знизили лише переможець та фірма «Західбудпроект» відповідно. При цьому найдешевшу ціну запропонувала компанія «Полімер «Буд-дах», однак її відхили через невідповідність вимогам замовника, наприклад, фірма неправильно подала тендерне забезпечення та розрахунки ціни.

Згідно з договором, підприємство «ТПК «Будспорт», окрім загальних будівельних робіт, зробить водопостачання, каналізацію, опалення, вентиляцію, електрику, пожежну сигналізацію. В майбутньому клубі єдиноборств буде ринг для боксу та інших видів спорту, а також велотренажери та обладнання для фітнесу. Роботи завершать до грудня 2022 року.

Проєкт майбутнього клубу єдиноборств на вул. Стрийській, 87. Візуалізація ЛКП “Спортресурс”

Про переможця

Фірма «ТПК «Будспорт» зареєстрована у Львові, а її одноосібним власником з лютого цього року є Роман Блащак. До вересня 2020 року Блащак також був засновником ТОВ «Еліт спорт груп», яке розігрувало торги з пов’язаною компанією ТОВ «Європейський парк».

Ці компанії імітували конкуренцію на торгах з реконструкції майданчика на території спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття». Про їхню спорідненість свідчило, зокрема, те, що дочка тодішнього директора «Європейського парку» Ростислава Бондаренка Тетяна працювала менеджером у фірмі «Еліт спорт груп». За змову на торгах в квітні 2019 року Антимонопольний комітет оштрафував компанії на 136 тис. грн . Їм також заборонено брати участь у відкритих торгах протягом трьох років.

Станом на березень 2021 року Роман Блащак є власником ще кількох компаній, зокрема ТОВ «БЛ Глас» з виробництва порожнистого скла, ТОВ «Сабат і Ко», що надає приміщення в оренду та ТОВ «Логістік сіті».

Інші контракти переможця

Поточне 15-мільйонне замовлення від ЛКП «Спортресурс» − не перший великий договір для компанії «ТПК «Будспорт». Протягом 2020-2021 року фірма отримала державних замовлень на 105 млн грн, враховуючи поточну угоду. Серед її великих підрядів – третя черга реконструкції лісопарку «Білогорща» за 19,8 млн грн та ремонт басейну школи №43 на вул. Томаша Масарика, 9 у Львові за 15 млн грн.

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу