Килими і меблі в офісі Держбюро розслідувань у Львові очищатиме фірма депутата міськради

10:52 4 березня 2021 р.

Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові, підписало договір на послуги з клінінгу за 230 тис. грн.

Підрядником стало ТОВ «Експлуатаційна служба Нова оселя». Згідно з договором, компанія-переможець прибиратиме приміщення ДБР у Львові на вулицях Кривоноса та Угорській. Про це інформують Наші гроші.Львів, пише Dailylviv.

Офіс на Кривоноса прибиратимуть у кожен робочий день, а на Угорській — один раз на тиждень. Загальна площа приміщень понад 1600 м2. Технічним завданням передбачено, що окрім прибирання, фірма також двічі на рік проводитиме хімчистку килимів та м’яких меблів.

Участь у торгах взяли також приватний підприємець Андрій Мальків та ПП «Клінінг-Про», але пропозиція «Експлуатаційної служба Нова оселя» була найдешевшою. Очікувана вартість закупівлі була 350 тис. грн, отож економія на тендері становить 34%.

ТОВ «Екcплуатаційна служба Нова оселя» належить депутату Львівської міської ради від Європейської солідарності Назарові Бербеці і Тарасові Дідику.

Як нещодавно з'ясували «Наші гроші. Львів», ця компанія отримує мільйонні замовлення від податкової, змагаючись із власним працівником. Причому податкова раптово перестала дотримуватися режиму секретності, оскільки раніше право виконувати такі роботи було лише в спеціального держпідприємства.

У Бербеки та Дідика також є будівельний бізнес. Вони є співвласниками ТОВ «Львівська інвестиційна компанія», яка отримала шість містобудівних умов та обмежень на будівництво у Львові з 2017 року. Дідик також є власником ТОВ «Бізнес-Вектор ДК», яка є власником торгової марки «Нова оселя». Однак будівництво під брендом «Нової оселі» веде і «Львівська інвестиційна компанія».

Нагадаємо, що територіальне управління ДБР у Львові поширює свою діяльність на Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Тернопільську області.

Заради компаній Бербеки та Дідика скасували режим секретності у ГУ ДФС Львівщини

Бербека, Князевич, Марчак і Пушинський будуватимуть в історичному ареалі Львова

dailylviv.com

До теми

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу