У Львові вперше представлять програму лізингу житла для військовослужбовців та інших соціальних груп

12:31 12 квітня 2018 р.

12 квітня о 14.00 у Львові розпочнеться дводенна V міжнародна конференція «Лізинг в Україні: Нові можливості та виклики».

Як повідомили її організатори, на цій конференції розкажуть про поточну ситуацію на ринку автопрокату, оперативного лізингу.

12 квітня виступлять лідери в сферах лізингу сільськогосподарської техніки, автомобілів.

13 квітня відбудеться презентація від Державної іпотечної установи з програми лізингу житла для військовослужбовців та інших соціально вразливих груп. З вересня 2017 про цю програму говорили, але публічних презентацій ще не було.

12 квітня о 16.00 у рамках конференції відбудеться брифінг на тему: "Чому лізинг став для підприємців та муніципалітетів привабливим інструментом фінансування? Тренди-2018, прогнози та аналіз Нові можливості та виклики». Брифінг транслюватимуть наживо.

Спікери:
Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації;
Михайло Довбенко, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності;
Віктор Галасюк, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва;
Руслан Демчак, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності;
Олександр Залєтов, член Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері ринків фінансових послуг;
Сергій Тігіпко, голова спостережної ради АТ «ТАСКОМБАНК»;
Олександр Кощеєв, голова ради директорів Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців».

Організатор конференції: Асоціація лізингодавців України за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Метою конференції є забезпечення ефективного фінансування бізнесу в Україні, розширення розуміння потенціалу нових інструментів (лізинг, фінансовий лізинг), обговорення законопроекту «Про фінансовий лізинг». Під час конференції представники провідних українських та європейських лізингових спільнот, підприємці, разом з представниками влади обміняються досвідом, ідеями та обговорять реалії і перспективи розвитку лізингового ринку України.

Повна програма конференції тут.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:58 27 жовтня 2021 р.

Заспокійливе для споживачів: нові тарифи на розподіл природного газу у 2022 році НКРЕКП затвердить у грудні

Повідомлення про підвищення тарифів на розподіл природного газу, які тиражуються у засобах масової інформації, не відповідають дійсності.

Рубрика: Економіка

12:06 27 жовтня 2021 р.

Поблизу Винниківського лісу добудують житловий комплекс, який прокуратура хотіла знести

Львівський окружний адміністративний суд не підтримав знесення частини житлового комплексу «Бузковий» в селі Лисиничі поблизу Винниківського лісу.

Рубрика: Економіка

19:29 26 жовтня 2021 р.

Депутати ЄС сесію зігнорували, а Ірина Гримак її перенесла: лікарні, ліцеї, музеї - без тепла,- ЛОДА

Сьогодні ані бюджетна комісія, ані сама Львівська обласна рада не змогли домовитися про компенсацію оплати за тепло для комунальних установ. Депутати ЄС сесію зігнорували, а голова Ірина Гримак її перенесла. Відтак всі комунальні установи ЛОР, якими і мають опікуватися обласні депутати, залишаються без тепла.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу