У Львові відкрито другий в Україні ресторан «Vapiano»

15:05 5 листопада 2014 р.


Фото: Georg Bodenstein / forbes.ua

У Львові відкрито другий в Україні, після Києва, ресторан італійської домашньої кухні «Vapiano». Він розрахований на 200 відвідувачів. Ресторан розташований у бізнес-центр RIUS, а з початком теплого сезону «Vapiano» також матиме літню терасу.

«У кожному ресторані «Vapiano» пропонують одинадцять видів пасти (два з яких виготовлені з цілісного зерна пшениці спельта), тісто для піци і соуси готують вручну  в спеціальній заскленій зоні. Заправки, пироги та десерти також готуються або випікаються щодня в усіх ресторанах «Vapiano» в усьому світі.

На відкритій кухні кожну страва з пасти, кожну піцу і салат готують на очах відвідувачів. Така концепція дозволяє гостям безпосередньо спілкуватися з кухарем, озвучуючи свої побажання під час приготування їжі. Саме так страви набувають індивідуального характеру. У такий спосіб усі кулінарні уподобання відвідувачів «Vapiano» – веганство, вегетаріанство тощо будуть враховані.

Система смарт-карт дозволяє забезпечити незалежність відвідувачів. Кожен отримує смарт-карту на вході, замовляє їжу та напої, і за фактом розраховується на виході», – написано в прес-релізі «Vapiano.

Мережа ресторанів, до відкриття якої в Україні готувалися два роки, працює за умовами франшизи. Ресторани «Vapiano» будуть відкриті також в інших містах України. На черзі – Дніпропетровськ, Харків та Одеса.

Довідка
«Vapiano» налічує майже 150 ресторанів у 29 країнах, з яких майже 60 розташовані в Німеччині (частково франшизи, спільні підприємства або власні компанії). У кожному закладі створюють від 50 до 80 нових робочих місць, більшість з них – на повний робочий день. У 2013 році гастрономічний лайфстайл бренд досяг обігу в 160,2 млн євро в Німеччині.

dailylviv.com

До теми

20:28 8 серпня 2022 р.

У 20 школах облаштують укриття в межах програми Безпечна школа

Фонд Східна Європа у співпраці з МОН і ДСНС запустив програму «Безпечна школа», у межах якої буде обрано 20 шкіл для облаштування укриттів у відносно безпечних областях України: Вінницькій, Хмельницькій, Одеській і місті Київ.

Рубрика: Економіка

12:44 8 серпня 2022 р.

Львів отримав 40 тонн гуманітарної допомоги від Об'єднаних Арабських Еміратів

Наприкінці минулого тижня команда Інституту міста отримала гуманітарну допомогу від Об’єднаних Арабських Еміратів, зокрема засоби догляду та гігієни для дітей і дорослих. Продукцію розподілять між прихистками для вимушено переміщених українців.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу