У Львові відбудеться «Інженерний ярмарок кар’єри»

17:20 10 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

25 та 26 квітня у четвертому корпусі «Львівської політехніки» відбудеться «Інженерний ярмарок кар’єри» – виставка провідних компаній, яка дає можливість студентам та всім охочим познайомитися з потенційними роботодавцями і зробити перший крок на шляху до професійного успіху.

Про це повідомив сьогодні, 10 квітня, організатор «Інженерного ярмарку кар’єри» Андрій Чумак. Він також зазначив: «Такий захід відбувається уже одинадцятий рік і ми дуже раді, що ця традиція так і тримається, ярмарок розвивається, росте і масштабується.Це ярмарок з вакансіями, де к ожна компанія може себе представити перед студентами, викладачами, розповісти про вакансії, про те, що потрібно, аби потрапити до них на роботу, у якому векторі розвиватися. Ми дуже раді, що студенти можуть знайти собі роботу, а компанії – працівників».

А відповідальна за корпоративні зв’язки «Інженерного ярмарку кар’єри» Оксана Магіс розповіла: «На самому заході ми маємо стенди, де розміщуємо компанії. На цьому ярмарку у нас вже є заявлених 45 компаній, але ми хочемо збільшувати це число. Думаю, на самому ярмарку буде понад 50 компаній».

Натомість менеджер зв’язків з громадськістю Антон Григуть запевнив: «Найголовніше, що отримує студент, коли приходить на цей ярмарок – має змогу заповнити резюме і віддати його усім компаніям-учасникам, яким забажає. Другий етап інтерактиву, на який потрапляє студент, це жива консультація з HR та представниками компаній. Студент може прийти на будь-який стенд і дізнатися про роботу, умови роботи, специфіку самих компаній. Також самі компанії, які беруть участь у ярмарку, можуть проводити презентації та воркшопи для великої кількості людей. У нас на самому ярмарку будуть різні розіграші, інсталяції».

Своєю чергою, відповідальна за контент Дар’я Медведєва зазначила: «Перед ярмарком у нас триватиме тиждень успіху – тиждень лекцій та воркшопів. Компанії будуть вчити тому, кого ж шукають роботодавці. Будуть люди, які розповідатимуть свої історії, аби показати, що досягти успіху можна і до 30-ти років».

Про це повідомили сьогодні, 10 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Більше подробиць – на її сайті.

dailylviv.com

До теми

12:36 19 жовтня 2021 р.

У трьох західних областях угоди про купівлю-продаж землі укладають переважно у приватних нотаріусів

Нотаріуси Львівської, Рівненської та Волинської областей уклали 1662 договорів щодо відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Рубрика: Економіка

15:41 18 жовтня 2021 р.

Дорогу від Кагуї до Раковця закатали асфальтом

В області завершили роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Загір'я – Суха Долина (Київ – Чоп) на ділянці від с. Кагуї до с. Раковець.

Рубрика: Економіка

15:14 18 жовтня 2021 р.

Грошова компенсація за незручності: львів'янам заплатять за ремонт вулиці

14 жовтня підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» розпочала роботи на перехресті вулиць Бандери - Городоцькою. На час робіт громадський транспорт курсує за зміненими маршрутами. Роботи планують проводити цілодобово, а для мешканців прилеглих будинків буде передбачена грошова компенсація.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу