У Львові стартував Міжнародний економічний форум

15:40 8 жовтня 2015 р.

  • 0
  • 2712


Фото: прес-служба Львівської міськради

Захід триватиме на «Арені Львів» упродовж двох днів.

«У Львові стартував Міжнародний економічний форум, який цього року проводиться на «Арені Львів», – повідомили сьогодні, 8 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, у якій, вочевидь, вважають, що в його роботі нічого суттєвого наразі не відбулося, окрім промови на ньому міського голови Андрія Садового, бо тільки її текст передали нам. Власне, ось він:

«Коли проводяться економічні форуми, то, в першу чергу, це спілкування між людьми і тут найкращими промоутерами міста, країни виступають ті підприємства, які вже інвестували кошти в України, які готові ділитися успіхами. На жаль, в нас так не є.

Поки ми самі не наведемо лад у власній країні, поки люди, які працюють на державній службі і обіймають контролюючі посади, не будуть сприймати людину, яка створює робочі місця, як свого господаря, адже вони сплачують потім податки. Можна писати красиві лозунги, робити прекрасні виступи, але основою є довіра.

Наприклад, чому ми у Львові отримали компанію «СіТіПарк» – це голландська компанія, яка є четвертою за об’ємами промислової нерухомості в Європі, ми з ними працюємо вже давно. Інша голландська компанія «Мульті» увійшла до Львова і має успішний проект.

Компанія «Фуджікура» почала зі Львовом працювати п’ять років назад, були дискусії і ми переконали їх, що Львів – безпечне місто для праці і вони відкрили свій офіс. Тобто результат приходить після важкої праці, але основою є довіра».

Компанія «СіТіПарк» має повністю збудувати всі корпуси, а підприємство, яке хоче мати виробництво, приходить і монтує свої станки для виробництва, а всі комунікації: вода, тепло, газ, електроенергія – місто підводить і це є нормальний європейський стандарт. Там вже буде офіс усіх необхідних служб і не треба буде нікуди їздити, тобто максимальна пошана і повага, адже, якщо вони будуть успішні, то підуть десятки і сотні за ними, а нам сьогодні, що треба? Якісні, високотехнологічні робочі місця, якісні податки та довіра і ми будемо поза конкуренцією в Україні і в світі.

Це є орієнтовних 30 нових виробництв, які мають бути на цій території у 25 гектарів. Наступна територія, яка зарезервована поруч, це ще 150 гектарів, але треба показати результати там і тоді йти далі».

Для Львова від такого форуму є декілька вигод. Перше: це те, що люди сюди приїжджають і витрачають кошти. Друге – це користь від того, коли приїжджають з інвестиціями, коли готові щось купляти, інвестувати. Третє – це промоція».

Утім, у прес-службі міської ради повідомили також: «Нагадаємо, що Міжнародний економічний форум триватиме впродовж двох днів. Програма заходу – за посиланнями: http://www.lvivforum2015.com.ua/program/».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:24 17 січня 2019 р.

Більшість нардепів не підтримала проект скасування мораторію на продаж землі

За ухвалення проекту постанови про скасування рішення щодо продовження заборони на відчуження сільськогосподарських земель проголосував у четвер, 17 січня, у Верховній Радій лише 81 народний депутат.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 312

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори Президента виграють парторганізації?

Рубрика: Політика

"Чорні реєстратори" і Трускавець

Рубрика: Ситуації і пригоди

Особливості старту виборчої президентської кампанії на Львівщині

Рубрика: Політика

Томос і вибори Президента

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу