У Львові стартував Міжнародний економічний форум

15:40 8 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Захід триватиме на «Арені Львів» упродовж двох днів.

«У Львові стартував Міжнародний економічний форум, який цього року проводиться на «Арені Львів», – повідомили сьогодні, 8 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, у якій, вочевидь, вважають, що в його роботі нічого суттєвого наразі не відбулося, окрім промови на ньому міського голови Андрія Садового, бо тільки її текст передали нам. Власне, ось він:

«Коли проводяться економічні форуми, то, в першу чергу, це спілкування між людьми і тут найкращими промоутерами міста, країни виступають ті підприємства, які вже інвестували кошти в України, які готові ділитися успіхами. На жаль, в нас так не є.

Поки ми самі не наведемо лад у власній країні, поки люди, які працюють на державній службі і обіймають контролюючі посади, не будуть сприймати людину, яка створює робочі місця, як свого господаря, адже вони сплачують потім податки. Можна писати красиві лозунги, робити прекрасні виступи, але основою є довіра.

Наприклад, чому ми у Львові отримали компанію «СіТіПарк» – це голландська компанія, яка є четвертою за об’ємами промислової нерухомості в Європі, ми з ними працюємо вже давно. Інша голландська компанія «Мульті» увійшла до Львова і має успішний проект.

Компанія «Фуджікура» почала зі Львовом працювати п’ять років назад, були дискусії і ми переконали їх, що Львів – безпечне місто для праці і вони відкрили свій офіс. Тобто результат приходить після важкої праці, але основою є довіра».

Компанія «СіТіПарк» має повністю збудувати всі корпуси, а підприємство, яке хоче мати виробництво, приходить і монтує свої станки для виробництва, а всі комунікації: вода, тепло, газ, електроенергія – місто підводить і це є нормальний європейський стандарт. Там вже буде офіс усіх необхідних служб і не треба буде нікуди їздити, тобто максимальна пошана і повага, адже, якщо вони будуть успішні, то підуть десятки і сотні за ними, а нам сьогодні, що треба? Якісні, високотехнологічні робочі місця, якісні податки та довіра і ми будемо поза конкуренцією в Україні і в світі.

Це є орієнтовних 30 нових виробництв, які мають бути на цій території у 25 гектарів. Наступна територія, яка зарезервована поруч, це ще 150 гектарів, але треба показати результати там і тоді йти далі».

Для Львова від такого форуму є декілька вигод. Перше: це те, що люди сюди приїжджають і витрачають кошти. Друге – це користь від того, коли приїжджають з інвестиціями, коли готові щось купляти, інвестувати. Третє – це промоція».

Утім, у прес-службі міської ради повідомили також: «Нагадаємо, що Міжнародний економічний форум триватиме впродовж двох днів. Програма заходу – за посиланнями: http://www.lvivforum2015.com.ua/program/».

dailylviv.com

До теми

23:18 28 вересня 2020 р.

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 грн через кредити Львівської міської ради, - Синютка

Кожен львів’янин має сплатити 9 350 гривень через кредити Львівської міської ради. Чиновники мерії свідомо залізли у кишені і гаманців жителів міста, набираючи все нові й нові кредити, які скеровують не на прибуткові проєкти, а фактично проїдають.

Рубрика: Економіка

15:52 28 вересня 2020 р.

Вулицю Бандери у Львові ремонтуватимуть довго і дорого. Зміни в русі транспорту

Від сьогодні стартували масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочалися з відрізку від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км.

Рубрика: Економіка

21:39 25 вересня 2020 р.

Метикують на трьох: львівський бізнесмен пояснив справжню «прозорість» тендерів від міської влади

Навіть розвинені міста США і Сингапуру живуть у кредит і нічого поганого у цьому немає. Але якщо у цивілізованих країнах світу кредитні кошти використовують для розвитку промисловості, інфраструктури, бізнес- стартапів в індустрії, освітніх проєктів, то у Львові левову частку позичених грошей банально «проїдають».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу