У Львові стартував Міжнародний економічний форум

15:40 8 жовтня 2015 р.

  • 0
  • 2541


Фото: прес-служба Львівської міськради

Захід триватиме на «Арені Львів» упродовж двох днів.

«У Львові стартував Міжнародний економічний форум, який цього року проводиться на «Арені Львів», – повідомили сьогодні, 8 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, у якій, вочевидь, вважають, що в його роботі нічого суттєвого наразі не відбулося, окрім промови на ньому міського голови Андрія Садового, бо тільки її текст передали нам. Власне, ось він:

«Коли проводяться економічні форуми, то, в першу чергу, це спілкування між людьми і тут найкращими промоутерами міста, країни виступають ті підприємства, які вже інвестували кошти в України, які готові ділитися успіхами. На жаль, в нас так не є.

Поки ми самі не наведемо лад у власній країні, поки люди, які працюють на державній службі і обіймають контролюючі посади, не будуть сприймати людину, яка створює робочі місця, як свого господаря, адже вони сплачують потім податки. Можна писати красиві лозунги, робити прекрасні виступи, але основою є довіра.

Наприклад, чому ми у Львові отримали компанію «СіТіПарк» – це голландська компанія, яка є четвертою за об’ємами промислової нерухомості в Європі, ми з ними працюємо вже давно. Інша голландська компанія «Мульті» увійшла до Львова і має успішний проект.

Компанія «Фуджікура» почала зі Львовом працювати п’ять років назад, були дискусії і ми переконали їх, що Львів – безпечне місто для праці і вони відкрили свій офіс. Тобто результат приходить після важкої праці, але основою є довіра».

Компанія «СіТіПарк» має повністю збудувати всі корпуси, а підприємство, яке хоче мати виробництво, приходить і монтує свої станки для виробництва, а всі комунікації: вода, тепло, газ, електроенергія – місто підводить і це є нормальний європейський стандарт. Там вже буде офіс усіх необхідних служб і не треба буде нікуди їздити, тобто максимальна пошана і повага, адже, якщо вони будуть успішні, то підуть десятки і сотні за ними, а нам сьогодні, що треба? Якісні, високотехнологічні робочі місця, якісні податки та довіра і ми будемо поза конкуренцією в Україні і в світі.

Це є орієнтовних 30 нових виробництв, які мають бути на цій території у 25 гектарів. Наступна територія, яка зарезервована поруч, це ще 150 гектарів, але треба показати результати там і тоді йти далі».

Для Львова від такого форуму є декілька вигод. Перше: це те, що люди сюди приїжджають і витрачають кошти. Друге – це користь від того, коли приїжджають з інвестиціями, коли готові щось купляти, інвестувати. Третє – це промоція».

Утім, у прес-службі міської ради повідомили також: «Нагадаємо, що Міжнародний економічний форум триватиме впродовж двох днів. Програма заходу – за посиланнями: http://www.lvivforum2015.com.ua/program/».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:45 23 липня 2018 р.

Обсяг сільгоспвиробництва на Львівщині зріс на 4,7%

За інформацією Головного управління статистики у Львівській області, у січні-червні 2018 року обсяг сільськогосподарського виробництва у Львівській області, порівняно з аналогічним періодом 2017 року, зріс на 4,7%.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 204

12:30 23 липня 2018 р.

У легкій промисловості Львова – близько 900 вакансій, – ЛМР

За даними дослідження, проведеного Західноукраїнським кластером індустрії моди, у Львові є необхідність у конструкторах, закрійниках, швачках, технологах та спеціалістах зі швейного обладнання.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 552

11:15 23 липня 2018 р.

На Львівщині передбачили на реалізацію програми енергозбереження 15,9 млн. гривень

В облдержадміністрації запевнили: «За перше півріччя за «Програмою енергозбереження для населення Львівщини» мешканцям області відшкодували 7,8 млн. гривень».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 273

Останні новини

Чотири роки тому 24-та бригада зі Львівщини визволила Лисичанськ

У Львові планують створити для учасників АТО дачний кооператив

Поліція розслідує на Львівщині побиття військового

Трамвай поламався у Львові біля слідчого ізолятора

Українець віз до Польщі прилад для зчитування коду сигналізації автомобілів

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Відділення гемодіалізу у Шпиталі імені Митрополита Шептицького

Рубрика: Медицина

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу