У Львові стартувала міжнародна конференція

12:15 5 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 5 липня, у Львові розпочалася конференція «Відновлювальна енергетика – енергія для миру та демократії».

Про це повідомили в четвер, 5 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У межах конференції усім присутнім презентували інвестиційні можливості Львівщини в галузі альтернативної енергетики».

Зокрема, голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив: «Для мене сьогодні дуже важливо, щоб ви відчули, що на Львівщині є найкращі  можливості для альтернативної енергетики. Ми можемо гарантувати вам декілька речей – безпека бізнесу, особистості та у суспільстві. Адже Львівська область – частина Європи і рівень безпеки тут є таким же як і в решти Східноєвропейських держав.  Ми можемо пишатися тим, що уже третій рік поспіль ріст економіки складає не менше 5%. І це є додаткові можливості для споживання та реалізації виробленої вами потужності. Сьогодні ми потребуємо вашої енергії та ресурсів для того, щоб забезпечити зростання економіки».

«Окрім того, під час конференції відбудеться низка сесій, під час яких учасники спілкуватимуться про те, яким чином зробити відновлювану енергію популярною», – поінформували також в облдержадміністрації.

Співачка та громадський діяч, перша українська переможниця Євробачення, голос та амбасадор чистої енергії України в світі Руслана Лижичко наголосила: «Українці своїми руками можуть зробити чудеса. Я дуже вірю у цю творчу енергію українців. Я знаю, що українці надзвичайно працьовиті. І це поверне нас до об’єднання зі стихіями та їх енергією. Енергія соця та вітру для нас – це не лише слова. Це наша культура, пісня, мова. Ми готові і хочемо зробити наше життя сонячним. Ми хочемо не знищувати свою землю, а повернути її ресурс».

«У ході конференції розглянуть також роль відновлюваної енергетики у енергетичну незалежність України та подискутують про стан та практичний досвід роботи відновлюваної енергетики в нашій державі. Участь у конференції також беруть заступник міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Микола Кузьо, президент «Energy Watch Group», екс-депутат Бундестагу, автор пакету законів по відновлюваній енергетиці в Німеччині Ханс-Йозеф Фелль та  голова Німецько-Українського форуму, президент «Schaeffler» у країнах Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Африки, професор  Райнер Лінднер», – розповіли також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу