У Львові розпочали новий набір заявок на реставрацію історичних вікон і брам

15:22 2 вересня 2023 р.

Фото до новини

ЛКП «Бюро спадщини» оголошує набір заявок від мешканців в програму співфінансування оновлення історичних вікон і брам. Програма співфінансування поширюється на будинки в історичному ареалі Львова, вік яких — не менше 80 років.

Про це інформує Бюро спадщини, пише Dailylviv.com.

«Учасниками нового набору стануть мешканці, які подадуть заявку через Центри надання адміністративних послуг м. Львова винятково у дні з 1 по 15 вересня. Цьогоріч ми не робимо жодних обмежень, а доповнюємо перелік новими заявками на реставрацію, які будемо опрацьовувати у найближчі роки», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

При реставрації брам 70% вартості робіт будуть оплачені з міського бюджету, 30% – сплачують мешканці. При відновленні вікон за цією програмою 60% сплатить місто і 40% мешканці, а при заміні пластикових вікон на дерев’яні,  частка співфінансування становить 50% на 50 %.

Бюро спадщини нагадує, що Програма співфінансування оновлення історичних вікон і брам діє з 2018 р. В рамках програми співфінансування протягом 2018-2022 рр. було відновлено 180 брам 150 вікон і балконних дверей. 

Після обвалу балкону у Львові відновили програму їхньої реставрації: скільки це коштуватиме мешканцям

1 вересня у Львові стартує збір заявок на реставрацію історичних вікон і брам

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів