У Львові реалізовуватимуть програму розвитку підприємництва

15:30 12 грудня 2019 р.

  • 0

У четвер, 12 грудня, на сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження Програми сприяння розвитку підприємництва у Львові на 2020-2022 роки».

Про це повідомили в четвер, 12 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що метою цієї програми метою є створення сприятливих умов для ефективного функціонування підприємницького сектору у м. Львові, оптимальне використання наявних та потенційних міських ресурсів, залучення широких верств населення до підприємницької діяльності.

Програма сприяння розвитку підприємництва на 2020−2022 роки включає нормативно-правові, соціально-економічні, інноваційні, інвестиційно-фінансові, ресурсні, інформаційні та інші умови розвитку малого та середнього підприємництва у Львові, підвищення конкурентоздатності львівських товаровиробників, подальший розвиток сучасної інфраструктури підтримки бізнесу. Програма визначає мету, завдання, пріоритетні вектори розвитку підприємництва, включає систему заходів, спрямованих на створення сприятливих умов розвитку підприємництва у Львові, залучення інвестицій та забезпечення економічного зростання.

Заходи програми сформовано з врахуванням пропозицій підприємців, асоціативних підприємницьких структур та громадських організацій, які працюють у сфері підтримки підприємництва, і спрямовані на створення усіх необхідних умов для започаткування, ведення бізнесу, його підтримки і подальшого розвитку. За відповідне рішення проголосувало 48 депутатів.

Директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич зазначила: «Програма підтримки підприємництва – це, мабуть, найбільш дієва програма, яка є в департаменті економічного розвитку і загалом у міській раді. У програмі, яку ми пропонуємо на затвердження, ми заклали такі речі як оборотна фінансова допомога. Ми будемо запроваджувати студентське підприємництво та багато іншого. Тому це дуже дієва програма, тому прошу її підтримати».

Як інформував «ЩЛ», у Львові визначилися з проєктами Громадського бюджету.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:04 25 січня 2020 р.

Обираємо мультиварку: ТОП-3 функції, якими ви будете користуватися постійно + БОНУС (який функціонал вам точно не знадобиться)

Зразкові домогосподарки, заклопотані бізнес-леді, фрілансери з ненормованим графіком роботи, турботливі батьки — для багатьох сучасних людей, яких хвилює питання здорового харчування і які цінують свій час та комфорт, мультиварка стала добрим помічником.

Рубрика: Економіка

16:30 24 січня 2020 р.

Україна віртуально імпортує газ із Польщі

Генеральний директор ТзОВ «Оператор ГТС України» Сергій Макогон заявив, що уже розпочалися віртуальні поставки газу з Польщі через газовимірювальну станцію «Дроздовичі».

Рубрика: Економіка

15:05 24 січня 2020 р.

Виробники сільгосппродукції отримають часткову компенсацію

На черговій зустрічі заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького з профільними асоціаціями анонсовано напрями державної підтримки аграрної галузі на 2020 рік.

Рубрика: Економіка

Останні новини

«Део Ланос» смертельно травмував на автодорозі «Львів – Рава-Руська» пішохода

На Львівщині затримали посадовців держпідприємства під час отримання хабара

Обираємо мультиварку: ТОП-3 функції, якими ви будете користуватися постійно + БОНУС (який функціонал вам точно не знадобиться)

У Львові відкриють простір скелелазіння

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу