У Львові реалізовуватимуть програму розвитку підприємництва

15:30 12 грудня 2019 р.

У четвер, 12 грудня, на сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження Програми сприяння розвитку підприємництва у Львові на 2020-2022 роки».

Про це повідомили в четвер, 12 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що метою цієї програми метою є створення сприятливих умов для ефективного функціонування підприємницького сектору у м. Львові, оптимальне використання наявних та потенційних міських ресурсів, залучення широких верств населення до підприємницької діяльності.

Програма сприяння розвитку підприємництва на 2020−2022 роки включає нормативно-правові, соціально-економічні, інноваційні, інвестиційно-фінансові, ресурсні, інформаційні та інші умови розвитку малого та середнього підприємництва у Львові, підвищення конкурентоздатності львівських товаровиробників, подальший розвиток сучасної інфраструктури підтримки бізнесу. Програма визначає мету, завдання, пріоритетні вектори розвитку підприємництва, включає систему заходів, спрямованих на створення сприятливих умов розвитку підприємництва у Львові, залучення інвестицій та забезпечення економічного зростання.

Заходи програми сформовано з врахуванням пропозицій підприємців, асоціативних підприємницьких структур та громадських організацій, які працюють у сфері підтримки підприємництва, і спрямовані на створення усіх необхідних умов для започаткування, ведення бізнесу, його підтримки і подальшого розвитку. За відповідне рішення проголосувало 48 депутатів.

Директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич зазначила: «Програма підтримки підприємництва – це, мабуть, найбільш дієва програма, яка є в департаменті економічного розвитку і загалом у міській раді. У програмі, яку ми пропонуємо на затвердження, ми заклали такі речі як оборотна фінансова допомога. Ми будемо запроваджувати студентське підприємництво та багато іншого. Тому це дуже дієва програма, тому прошу її підтримати».

Як інформував «ЩЛ», у Львові визначилися з проєктами Громадського бюджету.

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу