У Львові реалізовуватимуть програму розвитку підприємництва | Новини Львова

У Львові реалізовуватимуть програму розвитку підприємництва

15:30 12 грудня 2019 р.

  • 0

У четвер, 12 грудня, на сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження Програми сприяння розвитку підприємництва у Львові на 2020-2022 роки».

Про це повідомили в четвер, 12 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що метою цієї програми метою є створення сприятливих умов для ефективного функціонування підприємницького сектору у м. Львові, оптимальне використання наявних та потенційних міських ресурсів, залучення широких верств населення до підприємницької діяльності.

Програма сприяння розвитку підприємництва на 2020−2022 роки включає нормативно-правові, соціально-економічні, інноваційні, інвестиційно-фінансові, ресурсні, інформаційні та інші умови розвитку малого та середнього підприємництва у Львові, підвищення конкурентоздатності львівських товаровиробників, подальший розвиток сучасної інфраструктури підтримки бізнесу. Програма визначає мету, завдання, пріоритетні вектори розвитку підприємництва, включає систему заходів, спрямованих на створення сприятливих умов розвитку підприємництва у Львові, залучення інвестицій та забезпечення економічного зростання.

Заходи програми сформовано з врахуванням пропозицій підприємців, асоціативних підприємницьких структур та громадських організацій, які працюють у сфері підтримки підприємництва, і спрямовані на створення усіх необхідних умов для започаткування, ведення бізнесу, його підтримки і подальшого розвитку. За відповідне рішення проголосувало 48 депутатів.

Директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич зазначила: «Програма підтримки підприємництва – це, мабуть, найбільш дієва програма, яка є в департаменті економічного розвитку і загалом у міській раді. У програмі, яку ми пропонуємо на затвердження, ми заклали такі речі як оборотна фінансова допомога. Ми будемо запроваджувати студентське підприємництво та багато іншого. Тому це дуже дієва програма, тому прошу її підтримати».

Як інформував «ЩЛ», у Львові визначилися з проєктами Громадського бюджету.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:56 10 серпня 2020 р.

Новий опалювальний сезон на Новороздільській та Новояворській ТЕЦ знову під загрозою

Сьогодні відбулася нарада з врегулюванням проблемних питань Новороздільської та Новояворської ТЕЦ для уникнення зриву опалювального періоду та недопущення надзвичайної ситуації у містах Новояворівськ та Новий Розділ.

Рубрика: Економіка

18:50 10 серпня 2020 р.

Влада Львівщини розпродує в оренду ставки з землею за межами населених пунктів

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами, які відбудуться 10 вересня 2020 року об 11:00 год за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.

Рубрика: Економіка

11:03 10 серпня 2020 р.

У трьох районах Львівщині продадуть в оренду майже 50 га землі

У четвер, 20 серпня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу