У Львові провели міжнародний форум «Роль вільних економічних зон у розвитку регіонів»

21:32 1 липня 2016 р.

  • 0


Фото: ukranews.com

Керівник фракції Радикальної партії у Львівській облраді Юрій Візняк оголосив про створення громадського руху «Сила Галичини», яке буде відстоювати створення вільної економічної зони у Львівському регіоні.

Сьогодні у Львові відбувся міжнародний форум «Роль вільних економічних зон у розвитку регіонів: Львівська область». У форумі взяли участь понад 150 осіб, в тому числі, нардепи, депутати Львівської облради, представники уряду ФРН, експерти з ОАЕ і Польщі.

За підсумками заходу керівник фракції Радикальної партії у Львівській облраді Юрій Візняк оголосив про створення громадського руху «Сила Галичини», яке буде відстоювати створення вільної економічної зони (ВЕЗ) у Львівському регіоні. Створення ВЕЗ на Львівщині також підтримали нардеп від БПП Олег Барна, нардеп від Радикальної партії Олег Купрієнко, радник федерального міністра сільського господарства ФРН Роберт Елерт, а також Керуючий партнер дубайської авіакомпанії «Alpha Air» Олексій Яровий.

Радник міністра Німеччини Елерт зазначив: «В силу свого географічного положення Львівська область могла б вести самостійну зовнішньоекономічну діяльність з федеративної Німеччиною. Безумовно, для цього необхідна серйозна законодавча база, що дозволяє регіонам вільно спілкуватися із зовнішніми джерелами фінансування і виступати гарантом залучення інвестицій, в тому числі, і в сільське господарство».

Нардеп Олег Барна, коментуючи ініціативу про створення ВЕЗ, підкреслив: «Вільна зона – це можливість системно розвиватися підприємництву, малому, середньому і великому бізнесу. Це основа для залучення грошей, що дуже важливо для України». 

З ним погодився колега по Верховній Раді нардеп Купрієнко. А глава фракції Радикальної партії у Львівській облраді Юрій Візняк, в своєму виступі заявив: «Для стимулювання інвестиційної діяльності регіони повинні мати право на спеціальні пільги та режими. «Вважаю, що громадські організації можуть зіграти важливу роль в процесах поліпшення інвестиційного клімату у Львівській області».

Керуючий партнер дубайської авіакомпанії «Alpha Air» Олексій Яровий поділився досвідом функціонування СЕЗ в ОАЕ: «Завдяки ВЕЗ ОАЕ стрімко увійшла в п'ятірку найбільш розвинених економік світу. Я вірю в те, що в Україні будуть знайдені можливості і воля для впровадження кращого світового досвіду щодо стимулювання інвестиційної діяльності». 

Учасники форуму звернулися до жителів Львівської області з закликом підтримати створення вільної економічної зони у Львівській області. Про це повідомили сьогодні, 1 липня, в інформагенції «Українські новини».

Коментарі(0)

До теми

16:36 4 червня 2020 р.

На Львівщині офіційно відкрили автомобільну дорогу Львів – Пустомити – Меденичі

Сьогодні, 4 червня, відбулось офіційне відкриття після ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі.

Рубрика: Економіка

15:05 4 червня 2020 р.

"Сколівські Бескиди" отримають 1 млн 400 тис грн

Сьогодні на сесії Львівської обласної ради затвердили надання коштів у сумі 1 млн 400 тис грн з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році для заходів з розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного екологічного туризму для запобігання пошкодженню природних комплексів НПП “Сколівські Бескиди”.

Рубрика: Економіка

Останні новини

Мер доручив за місяць розробити генплан мікрорайону "Під Голоском", який вже забудували висотками

З 10 червня планують дозволити тургрупи до 50 осіб

У Польщу перекинуто 4 тис солдатів і 3 тис одиниць техніки США,- ЗМІ

На Львівщині офіційно відкрили автомобільну дорогу Львів – Пустомити – Меденичі

5 червня в Україні відновлять внутрішні пасажирські авіаперевезення

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу