У Львові провели міжнародний форум «Роль вільних економічних зон у розвитку регіонів»

21:32 1 липня 2016 р.


Фото: ukranews.com

Керівник фракції Радикальної партії у Львівській облраді Юрій Візняк оголосив про створення громадського руху «Сила Галичини», яке буде відстоювати створення вільної економічної зони у Львівському регіоні.

Сьогодні у Львові відбувся міжнародний форум «Роль вільних економічних зон у розвитку регіонів: Львівська область». У форумі взяли участь понад 150 осіб, в тому числі, нардепи, депутати Львівської облради, представники уряду ФРН, експерти з ОАЕ і Польщі.

За підсумками заходу керівник фракції Радикальної партії у Львівській облраді Юрій Візняк оголосив про створення громадського руху «Сила Галичини», яке буде відстоювати створення вільної економічної зони (ВЕЗ) у Львівському регіоні. Створення ВЕЗ на Львівщині також підтримали нардеп від БПП Олег Барна, нардеп від Радикальної партії Олег Купрієнко, радник федерального міністра сільського господарства ФРН Роберт Елерт, а також Керуючий партнер дубайської авіакомпанії «Alpha Air» Олексій Яровий.

Радник міністра Німеччини Елерт зазначив: «В силу свого географічного положення Львівська область могла б вести самостійну зовнішньоекономічну діяльність з федеративної Німеччиною. Безумовно, для цього необхідна серйозна законодавча база, що дозволяє регіонам вільно спілкуватися із зовнішніми джерелами фінансування і виступати гарантом залучення інвестицій, в тому числі, і в сільське господарство».

Нардеп Олег Барна, коментуючи ініціативу про створення ВЕЗ, підкреслив: «Вільна зона – це можливість системно розвиватися підприємництву, малому, середньому і великому бізнесу. Це основа для залучення грошей, що дуже важливо для України». 

З ним погодився колега по Верховній Раді нардеп Купрієнко. А глава фракції Радикальної партії у Львівській облраді Юрій Візняк, в своєму виступі заявив: «Для стимулювання інвестиційної діяльності регіони повинні мати право на спеціальні пільги та режими. «Вважаю, що громадські організації можуть зіграти важливу роль в процесах поліпшення інвестиційного клімату у Львівській області».

Керуючий партнер дубайської авіакомпанії «Alpha Air» Олексій Яровий поділився досвідом функціонування СЕЗ в ОАЕ: «Завдяки ВЕЗ ОАЕ стрімко увійшла в п'ятірку найбільш розвинених економік світу. Я вірю в те, що в Україні будуть знайдені можливості і воля для впровадження кращого світового досвіду щодо стимулювання інвестиційної діяльності». 

Учасники форуму звернулися до жителів Львівської області з закликом підтримати створення вільної економічної зони у Львівській області. Про це повідомили сьогодні, 1 липня, в інформагенції «Українські новини».

До теми

11:17 1 березня 2021 р.

Перші іпотечні кредити під 7% сьогодні отримали дві сім'ї: як віддаватимуть?

Іпотечний кредит під 7% - реальність для тих, хто заробляє небагато, але заплатить одразу четвертину вартості житла. При цьому загальна вартість житла в іпотеку на 20 років не повинна перевищувати 2,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

11:05 1 березня 2021 р.

У Львові виборець встановив рекорд клопотань про матеріальну допомогу від депутатів міськради: 147 подань на 210 тисяч гривень

Другий результат в іншого виборця, який регулярно звертався у депутатські приймальні: 81 подання загалом на 137 тисяч гривень.

Рубрика: Економіка

10:41 1 березня 2021 р.

Блендер для смузі: особливості вибору

Мінімальний показник потужності повинен складати 550 Вт. Тому краще вибрати модель обладнання з показником 1,2-1,5 кВт.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу