У Львові пройде «Фестиваль вуличної органічної кухні»

10:45 11 квітня 2018 р.


Фото: seeds.org.ua

У четвер, 19 квітня, у Львові стартує VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018».

Про це повідомили сьогодні, 11 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також запевнили: «У межах VII Міжнародної виставки та форуму з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018» відбудуться «Фермерський ярмарок» та «Фестиваль вуличної органічної кухні», які запрезентують усім відвідувачам корисну їжу на будь-який смак. Окрім цього, форум збере учасників дискусії на тему просторового розвитку агропромислового комплексу. Своїм досвідом із розвитку територій поділяться представники Канади та Франції, міжнародні експерти».

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз розповіла: «Під час стратегічної сесії будемо обговорювати надзвичайно актуальну тему – комплексний розвиток сільських територій, адже це не тільки місце життєдіяльності майже третини населення України, а й просторовий та ресурсний базис виробництва. Також говоритимемо про фінансові інструменти на агроринку, про інновації в птахівництві та кооперацію фермерів Сходу і Заходу України. Фахівці з Німеччини проведуть модульний експортний тренінг, де розкриють питання розробки продукту, декларації та етикетки, дизайну пакування та вимог до стандартів».

«У межах програми другого дня форуму відбудуться День українсько-латвійського сільського господарства, Міжнародна конференція «Найсучасніші новації в створенні рентабельних горіхових садів. Новітні агротехнології, сорти, економіка» та ІІ Міжнародний форум «Ягідництво та кооперація». Окрім цього, демонстраційні покази сільськогосподарської техніки в дії, міжнародний форум «Здоровий  ґрунт – здорова нація», нагородження кращих агропідприємств. VII Міжнародна виставка та форум з підтримки фермерства «Агропорт Захід Львів 2018» триватиме упродовж трьох днів – до 21 квітня», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:54 25 жовтня 2021 р.

IT-компанія зі Львова отримала американську нагороду за інновації в боротьбі з COVID-19

SoftServe отримав срібло Globee 6th Annual 2021 Business Excellence Awards за технологічні рішення, розроблені компанією для застосування в час пандемії. До них належать: вимірювання показників стану здоров’я з допомогою веб-камер, прорахунок кількості людей в приміщенні з допомогою спеціальних сенсорів та спосіб покращити соціальну взаємодію у віртуальному світі.

Рубрика: Економіка

11:09 25 жовтня 2021 р.

Новий сезон: після саудитів Львівщина готується до туристів з Бахрейну

Управління туризму та курортів Львівської ОДА спільно із курортними громадами організувало промоційний тур для одного з керівників туристичної компанії «Traveller Gate» із Королівства Бахрейн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу