У Львові перебуває місія Міжнародної фінансової корпорації Світового банку

16:15 26 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

25 вересня відбулась перша зустріч Міжнародної фінансової корпорації (IFC) з ЛКП «Львівелетротранс» та ЛКП «Львівавтодор».

Про це повідомили в четвер, 26 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Під час третьої за рахунком місії після підписання мандатного листа були обговорені важливі юридичні, фінансові, те»хнічні, екологічні, управлінські та соціальні питання щодо впровадження проекту (Due Diligence») для розвитку громадського транспорту у Львові.

«ЛКП «Львівелектротранс» планує залучити інвестиції для реконструкції контактної мережі, а також для закупівлі тролейбусів з автономним ходом (тролейбус — електробус). Впродовж чотирьох днів обговорюватимуться деталі та поетапне планування впровадження проекту в дію задля розвитку міста та покращення якості роботи громадського транспорту», – поінформували також у ЛМР.

«У травні цього року ЛКП «Львівелектротранс», Львівська міська рада та Міжнародна фінансова корпорація підписали мандатний лист щодо інвестицій на 35 мільйонів євро з метою закупівлі тролейбусів з автономним ходом, а також для реконструкції контактної та кабельної мереж», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

13:00 1 серпня 2021 р.

Добротвірська ТЕС підтримуватиме частоту 50 Гц в ОЕС України

НЕК «Укренерго» видала Добротвірській ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго» свідоцтва про відповідність її електроустановок вимогам до допоміжних послуг (ДП) та внесла станцію в Реєстр одиниць надання ДП.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу