У Львові перебуває місія Міжнародної фінансової корпорації Світового банку

16:15 26 вересня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

25 вересня відбулась перша зустріч Міжнародної фінансової корпорації (IFC) з ЛКП «Львівелетротранс» та ЛКП «Львівавтодор».

Про це повідомили в четвер, 26 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Під час третьої за рахунком місії після підписання мандатного листа були обговорені важливі юридичні, фінансові, те»хнічні, екологічні, управлінські та соціальні питання щодо впровадження проекту (Due Diligence») для розвитку громадського транспорту у Львові.

«ЛКП «Львівелектротранс» планує залучити інвестиції для реконструкції контактної мережі, а також для закупівлі тролейбусів з автономним ходом (тролейбус — електробус). Впродовж чотирьох днів обговорюватимуться деталі та поетапне планування впровадження проекту в дію задля розвитку міста та покращення якості роботи громадського транспорту», – поінформували також у ЛМР.

«У травні цього року ЛКП «Львівелектротранс», Львівська міська рада та Міжнародна фінансова корпорація підписали мандатний лист щодо інвестицій на 35 мільйонів євро з метою закупівлі тролейбусів з автономним ходом, а також для реконструкції контактної та кабельної мереж», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

12:44 8 серпня 2022 р.

Львів отримав 40 тонн гуманітарної допомоги від Об'єднаних Арабських Еміратів

Наприкінці минулого тижня команда Інституту міста отримала гуманітарну допомогу від Об’єднаних Арабських Еміратів, зокрема засоби догляду та гігієни для дітей і дорослих. Продукцію розподілять між прихистками для вимушено переміщених українців.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу