У Львові перебуває місія Міжнародної фінансової корпорації Світового банку

16:15 26 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

25 вересня відбулась перша зустріч Міжнародної фінансової корпорації (IFC) з ЛКП «Львівелетротранс» та ЛКП «Львівавтодор».

Про це повідомили в четвер, 26 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Під час третьої за рахунком місії після підписання мандатного листа були обговорені важливі юридичні, фінансові, те»хнічні, екологічні, управлінські та соціальні питання щодо впровадження проекту (Due Diligence») для розвитку громадського транспорту у Львові.

«ЛКП «Львівелектротранс» планує залучити інвестиції для реконструкції контактної мережі, а також для закупівлі тролейбусів з автономним ходом (тролейбус — електробус). Впродовж чотирьох днів обговорюватимуться деталі та поетапне планування впровадження проекту в дію задля розвитку міста та покращення якості роботи громадського транспорту», – поінформували також у ЛМР.

«У травні цього року ЛКП «Львівелектротранс», Львівська міська рада та Міжнародна фінансова корпорація підписали мандатний лист щодо інвестицій на 35 мільйонів євро з метою закупівлі тролейбусів з автономним ходом, а також для реконструкції контактної та кабельної мереж», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:24 19 лютого 2020 р.

В "АТБ" зарплата - 14 000 грн, в "Близенько" - 4 200 грн, - ЛМР

У департаменті економічного розвитку ЛМР проаналізували сплату ПДФО найбільшими львівськими супермаркетами. Відтак, як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, торік більшість власників мереж магазинів забезпечили своїх працівників гідною заробітною платнею.

Рубрика: Економіка

12:45 19 лютого 2020 р.

У Львівській ОДА оголосили конкурс інвестпроєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочинає в межах реалізації «Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області» конкурс інвестиційних проектів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу